Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za rady! Na alle widze jedynie za 2,5 tys z oponami... Oryginalne felgi od jakiej ceny się zaczynają ? W tym temacie jestem zielony i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to za 1000 PLN... A do renowacji i 700,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tych le mans. Wcale nie jest latwo je znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to w ogole chcialem sie za nimi rozejrzęc aby zobaczyc rozpietosc cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest monte carlo, jak u Johnego...

 

img07301v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inny gust. Te mi sie srednio podobaja. Ogolnie wole felgi pelne " mniej ozdobne" takie jak wlasnie podales jednak mi osobiscie do tego samochodu nie pasuja tzn mi sie nie podobaja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem za znalezieniem w dobrej cenie felg le mans. Do tej pory znalazłem tylko nowe w granicach 2400zł. Używki są tylko pojedyńcze sztuki - czyli jakość może być róźna.

Obecnie mam założone felgi RH ZW1 lub ZW4 17` i planuje je sprzedać. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nowych nie znalazlem jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi 8x18 ET 35 opona 225/40 R 18 rozstaw 5x112 wejdzie bez problemu czy będzie jakoś mega wystawać ? Śruby od stalówek podpaszą czy muszą być nowe pod felgi i dłuższe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze poszukasz to za 1000 PLN... A do renowacji i 700,-

 

Jak będziesz miał szczęście to za 1000 pln kupisz po renowacji i za jakiś czas zejdzie lakier. Za 700 ,- komplet to chyba mega zryte?

 

Nie patrzcie tak bardzo na cenę bo szkłem się dupy nie podciera, mówię nauczony doświadczenie bo kupiłem za 1300,- na allegro Monte Carlo po odświeżeniu, a po roku schodzi lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felgi 8x18 ET 35 opona 225/40 R 18 rozstaw 5x112 wejdzie bez problemu czy będzie jakoś mega wystawać ? Śruby od stalówek podpaszą czy muszą być nowe pod felgi i dłuższe ??

 

Felgi ET 35 będą na równi z błotnikami, wygląd "rasowy". Ja mam opony 235/40 R18 i trochę tarł tył na wybojach gdy auto przysiadło. W tym temacie rozwiązano mój problem doradzono - ogranicznik skoku sprężyny. Założyłem i nawet gdy auto wyładowane po dach nie trze już. Także da się :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak będą się prezentować te 18" na B6 ...? Jeszcze tylko czekam na dostawę opon Bridgestone Potenza S001 235/40R18 95 Y XL, FR i można zakładać... :509:

 

Volkswagen-Scirocco_R_2010_800x600_wallpaper_2c.jpg

 

 

  • Koszt felg 1400€
  • Koszt opon 620€
  • Montaż, wyważenie, zbieżność 75€
     

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko założę to zrobię zdjęcie ...:) Ale faktycznie wyglądają bardzo podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo fuck super !!!!

Te chyba są 18" na comfort zawieszeniu, w moim jest sport

 

Ale wzór super teraz to widzę ;)

 

10.08.2013r

Tak wyglądają nowe buty "Talladega" 18" 5K0601025H 88Z + Bridgestone Potenza S001 235/40R18 95 Y XL FR / 73 dB

 

P1070126.jpg

 

95 - 690 kg Indeks ładowności

Y - 300 km/h Indeks prędkości

XL - Podwyższony indeks nośności

FR - Zabezpieczenie krawędzi felgi

73 dB - Głośność

 

54158732.bridgestone-potenza-s001-xl-235-40-r18-95y.jpg

 

Z czystym sumieniem opony mogę polecić, dla mnie mistrzostwo.

label_21499.jpg.png

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śruby od stalówek podpaszą czy muszą być nowe pod felgi i dłuższe ??

Nie podpaszą. Felgi alu mają główkę stożkową, a ori śruby do stalówek vw mają główkę srefyczną na obrysie kuli. Mają minimalną powierzchnię styku z gniazdem w feldze. Skrajnie śruby mogą się nawet poluzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności