Skocz do zawartości
ZyWiecki

benzyna Podpora silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu mechanik zmieniał mi pompę oleju i automatycznie uszczelkę miski. Dziś wchodząc do kanału zauważyłem że mam nie przykręconą podporę. 8D0199401A

Do czego ona służy? Nie przykręcona może powodować dodatkowe stuki ? Zdjęcie pożyczone z internetu. Podobnego tematu nie znalazłem.

 

134768_x800.jpg

Edytowane przez ZyWiecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz nr w sieci a znajdziesz skąd to.

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem skąd ta podpora i gdzie powinna być tylko po co ona tam jest i czy jej brak lub nie przykręcenie powodują dodatkowe stuki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz producent sobie ją dla zabawy tam przewidział? 

Możesz jeździć bez niej, ale skoro ją masz i wiesz skąd jest to chyba lepiej przykręcić??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znasz odpowiedzi to nie udzielaj się w temacie bo tylko zamieszanie wprowadzasz a w temacie nic sensownego nie dodałeś. Tyle to każdy wie..

  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty się chłopie ogarnij. Jak widać Ty nic nie wiesz skoroe niby Wiesz skąd to jest a i tak się jeszcze pytasz... pomyśl logicznie skoro jest podpora gniazda poduszki to chyba logiczne, że może się zdarzyć że aluminiowy odlew nie wytrzyma a możesz przejeździć zezłomować i nic sie stanie... jak już powiedziałem jakby ona nie była potrzebna to by jej nikt nie zaprojektował...

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potracicie odpowiedzieć na pytanie to się nie wypowiadajcie.

Dzięki za screen etki ale też mam i namierzylem już ją.

Zapytałem tylko do czego ona jest i tyle a Ty z ryjem od razu.od tego jest forum a Ty nie musisz w ten temat zaglądać. Tyle dziękuję dowidzenia bo szkoda tylko dyskusji

By marcin_pesel,

Koniec imprezy bo się jeszcze pobijecie , zamykamy temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności