Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio szukałem nr lampki led w fotelu do audi A6 C6,teraz drugie pytanie czy lampki led oświetlające nogi kierowcy i pasażera z przodu też mają taki sam nr,możecie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów.

Passat jak w podpisie, potrzebuję nr. koła pasowego pompy wspomagania. Z góry serdeczne dzięki.

 

038 145 255 D

 

Witam.Ostatnio szukałem nr lampki led w fotelu do audi A6 C6,teraz drugie pytanie czy lampki led oświetlające nogi kierowcy i pasażera z przodu też mają taki sam nr,możecie sprawdzić.

Tak, numer jest ten sam na obydwie strony 4E0 947 415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

jest szansa na podanie numeru zaworu EGR.

 

VW Passat 1,9 tdi Variant 2001 nr VIN to WVWZZZ3BZ1E243276,

z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis dzwoniłem do ASO w sprawie listwy ochronnej na tył do obrysów z wersji USA. To ten kolo powiedział mi że może nie pasować ze wzgledu ze mój passat to europejczyk . Według mnie w tym przypadku to nie ma znaczenia i napewno wejdzie.

Chodzi mi o czesc:

3B5 807 423 F listwa ochronna

A jak wy sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie,

jest szansa na podanie numeru zaworu EGR.

 

VW Passat 1,9 tdi Variant 2001 nr VIN to WVWZZZ3BZ1E243276,

z góry dziękuje za pomoc.

 

nr. 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, numer jest ten sam na obydwie strony 4E0 947 415

 

Kolego nie wiem czy mnie zrozumiałeś chodziło mi czy te lampki w fotelach ,które oświetlają nogi pasażerów z tyłu są takie same jak z przodu oświetlające nogi pasażera i kierowcy?

Edytowane przez M1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dzis dzwoniłem do ASO w sprawie listwy ochronnej na tył do obrysów z wersji USA. To ten kolo powiedział mi że może nie pasować ze wzgledu ze mój passat to europejczyk . Według mnie w tym przypadku to nie ma znaczenia i napewno wejdzie.

Chodzi mi o czesc:

3B5 807 423 F listwa ochronna

A jak wy sądzicie.

 

Listwa będzie pasować ale będziesz miał problem z włożeniem lampki obrysowej ponieważ europejski zderzak nie jest do tego przystosowany i nie posiada otworu. Wystarczy, że przed założeniem listwy zrobisz otwór w zderzaku tak aby listwa z lampką mogły bez problemu się wpasować się w wyznaczone miejsce.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Przymierzam się powoli do wymiany rozrządu w swoim pasku i w związku z tym chcę rozpytać o części w kilku solidnych sklepach.

 

Bardzo proszę o info na temat rozrządu (rolki, pasek, pompa) oraz napinacz paska alternatora i pasek alternatora. Najlepiej będzie, jeśli ktoś podrzuci mi wykaz tych części na podstawie ETKI.

 

Silnik 2.0 TDI-CR, CBAB, rok produkcji 2008.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez pwrlax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie wiem czy mnie zrozumiałeś chodziło mi czy te lampki w fotelach ,które oświetlają nogi pasażerów z tyłu są takie same jak z przodu oświetlające nogi pasażera i kierowcy?

 

Ok, teraz już wiem :) Troszkę to zakręciłeś, ale tak:

4B0 947 415 A - to jest numer lampek z przodu

4E0 947 415 - to numer lampek z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, teraz już wiem :) Troszkę to zakręciłeś, ale tak:

4B0 947 415 A - to jest numer lampek z przodu

4E0 947 415 - to numer lampek z tyłu

 

4E0 947 415 (lampka LED) - wg. mnie, to i do przodu podejdzie. Popatrz na zestawienie z ETKI

4B0 947 415 A - lampka na zwykłą żarówkę

 

[ATTACH=CONFIG]69481[/ATTACH]

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4E0 947 415 (lampka LED) - wg. mnie, to i do przodu podejdzie. Popatrz na zestawienie z ETKI

4B0 947 415 A - lampka na zwykłą żarówkę

 

[ATTACH=CONFIG]69481[/ATTACH]

 

Fakt. Jeśli mają to być LED-y z przodu i tyłu to lampki będą takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pomóżcie, nie mam etki na tym kompie :) Znajomy mnie poprosił o numer pompy wspomagania do B3 1.9 TD AAZ 92'

VIN wvwzzz31znb231787 podobno mech mu mówił że jest tylko jeden typ a inny mech ze cztery podejdą i nie wie czego szukać na szrocie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, pomóżcie, nie mam etki na tym kompie :) Znajomy mnie poprosił o numer pompy wspomagania do B3 1.9 TD AAZ 92'

VIN wvwzzz31znb231787 podobno mech mu mówił że jest tylko jeden typ a inny mech ze cztery podejdą i nie wie czego szukać na szrocie....

 

Z tego co ETKA pokazuje, to tylko jeden typ będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje nr kawałałka części odmy. 1,8T APU wstawiam foto[ATTACH=CONFIG]69670[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69671[/ATTACH]

 

 

drugie foto przedstawia widok z góry. jutro jade po części to bym to zakupił. pozdrawiam i prosze o szybka odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje nr kawałałka części odmy. 1,8T APU wstawiam foto[ATTACH=CONFIG]69670[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69671[/ATTACH]

 

 

drugie foto przedstawia widok z góry. jutro jade po części to bym to zakupił. pozdrawiam i prosze o szybka odp

 

Najprawdopodobniej chodzi Ci o nr 14 z poniższego pliku. Ale sprawdź sobie to dokładnie, bo zdjęcia które wstawiłeś zbyt wiele nie wyjaśniają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprawdopodobniej chodzi Ci o nr 14 z poniższego pliku. Ale sprawdź sobie to dokładnie, bo zdjęcia które wstawiłeś zbyt wiele nie wyjaśniają ;)

 

witam. dziekuje za odp. chodzi mi o nr 2. znajduje sie rurka ta pod kolektorem niedaleko bagnetu. i jest od bloku silnika:D taa troche fikuśnie wygięta.

 

 

tu ja widać przy bloku [ATTACH=CONFIG]69687[/ATTACH]

Edytowane przez klopsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. dziekuje za odp. chodzi mi o nr 2. znajduje sie rurka ta pod kolektorem niedaleko bagnetu. i jest od bloku silnika:D taa troche fikuśnie wygięta.

 

 

tu ja widać przy bloku [ATTACH=CONFIG]69687[/ATTACH]

 

Tak jak pisałem, ze zdjęć ciężko to było wywnioskować, ale grunt że znalazłeś na tym schemacie to co chciałeś. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ABSu przód Passat B5 - jest jakaś różnica między 97/98 rok i silnikami AEB/AFN?

 

I czy jest różnica prawa/lewa strona i jak rozpoznać który na którą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujnik ABSu przód Passat B5 - jest jakaś różnica między 97/98 rok i silnikami AEB/AFN?

 

I czy jest różnica prawa/lewa strona i jak rozpoznać który na którą?

 

Nie ma różnicy lewy/prawy, AEB/AFN. Jest rozróźnienie tylko w przypadku czy auto jest z czujnikiem zużycia klocków, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę nr sprzęgła do bolidu o nr VIN WVWZZZ1JZYB107827

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności