Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

potrzebowałbym znać nr poniższej zaślepki wskazanej strzałką... przekopałem już swoją ETKĘ ale albo jestem niedowidzący albo nie wiem gdzie szukać Audi A4 B5 sedan

Wroniasty a nie chodzi o tę zaślepkę? Bo wygląda bardzo podobnie. :P

 

klz1280176503l.jpg

 

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

 

Poszukuje nr trzech elementów zaznaczonych na obrazku. Chodzi o konsole 2DIN w kolorze czarnym tak jak na foto. W aucie mam pseudo drewno, a karbon zbyt drogi więc zapoluje na czarne wykończenie.

Pozycja 1 3B0 858 069 AS przesłona dla pojazdów z nawigacyjnym systemem albo cyfrowym procesorem dźwięku na rys nr 2A

Pozycja 2 półka 3B0 857 058 na rys nr 9

Pozycja 3 wkład wnęki schowka 3B0 858 169 B na rys nr 3

 

bwy1280177646f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wroniasty a nie chodzi o tę zaślepkę? Bo wygląda bardzo podobnie. :P

dzięki wielkie Jacku ale jeśli to jest podobne do tych co mieliśmy w Audi 80 B4 to jest to po to, by się klapa nie obijała :D ale obczaimy to za dnia na żywca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje numer pompy wspomagania do Passata B5, 97r ( po VINie 98'), 1.9 TDI 90 PS, silnik AHU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuje numer pompy wspomagania do Passata B5, 97r ( po VINie 98'), 1.9 TDI 90 PS, silnik AHU
[ATTACH]33858[/ATTACH] proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebował bym nr katalogowy:

- czujnika temperatury oleju dla silnika 1.9 TDI 115 KM AJM z 2000 r.

dzięki wielkie pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa.pdf proszę

DZięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ten 038 906 081 B ale jeszcze zerknij http://img801.imageshack.us/img801/8985/czujnik.jpg
troszkę nie zrozumieliśmy się :D chodziło mi o czujnik temperatury oleju ale silnikowego, na vag'u wywala mi błąd 00534 - Engine Oil Temperature Sensor (G8), podobno w ATJ jest on w misce olejowej i pełni funkcję ciśnienia i temperatury oleju ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszkę nie zrozumieliśmy się :D chodziło mi o czujnik temperatury oleju ale silnikowego, na vag'u wywala mi błąd 00534 - Engine Oil Temperature Sensor (G8), podobno w ATJ jest on w misce olejowej i pełni funkcję ciśnienia i temperatury oleju ...
to sie zdecyduj co do silnika AJM czy AJT zresztą tu masz wszytkie chyba czujnik i[ATTACH]33861[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sie zdecyduj co do silnika AJM czy AJT zresztą tu masz wszytkie chyba czujnik i[ATTACH]33861[/ATTACH]
sorki mój błąd chodziło o ATJ, dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam numer ale nie wiem od czego ten przekaźnik jest prawdo podobnie się zawiesza i nie mogę odpalić auta w sklepie ponoć nie do zdobycia. NR.443951253AA

Edytowane przez tygrys13333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja mam numer ale nie wiem od czego ten przekaźnik jest prawdo podobnie się zawiesza i nie mogę odpalić auta w sklepie ponoć nie do zdobycia. NR.443951253
443951253
poszukaj przekaźnika o nr 8A0 951 253 to następca twojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a wiesz może od czego on jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w etce jest podpisany jako przekaźnik styku roboczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki a wiesz może od czego on jest?
w etce jest podpisany jako przekaźnik styku roboczego

... przekaźnik świec żarowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam gorącą prośbę o wykaz lub symbole, czy jak kolwiek tego nie nazwać numery lub symbole sterowników silnika 2E. 2,0 8v 115 km. Potrzebuje kupić takowy, a nawet nie wiem jakiego szukać. Mam paska z 91 r. z migowym sposobem kontroli błędów a chce przerobić na możliwość wpięcia sie w VAGa. I z tego co wyczytałem to są różne stery. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam gorącą prośbę o wykaz lub symbole, czy jak kolwiek tego nie nazwać numery lub symbole sterowników silnika 2E. 2,0 8v 115 km. Potrzebuje kupić takowy, a nawet nie wiem jakiego szukać. Mam paska z 91 r. z migowym sposobem kontroli błędów a chce przerobić na możliwość wpięcia sie w VAGa. I z tego co wyczytałem to są różne stery. Z góry bardzo dziękuje.
tu masz sterowniki z 91r [ATTACH]33899[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, naprawde ale nie miałbyś może nowszy rocznik taki jak 93? Może sprawiam wrażenie że marudze, lub sam nie wiem czego chce. Ale serwując po forach moja wiedza o nich nadal jest skromna i bazuje na tym co udało mi sie tu znaleźć. Chodzi mi o to że narazie dowiedziałem sie że do połowy 92 r. te modele nie miały gniazda diagnostycznego tylko możliwość odczytania kodów błyskowych. Mi zależy na schemacie i na sterowniku z gniazdem OBD.. Chyba że to ten sam ster tylko kwestia instalacji w aucie?

 

I dziękując zarazem musze dodać że nie skorzystam z Twojego schematu bo ja mam wtyk na 28 a nie 25 pinów.

na życzenie z 93r [ATTACH]33919[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na życzenie z 93r [ATTACH]33919[/ATTACH]
Dzięki wielkie. Już mam w kompie bałagan i nie ten schemat oglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności