Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy koledzy potszebuje numer seryjny przelocznika lusterek razem z klamka od passata w8. (anglik) dzieki wielkie przyznam +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje numeru nakładki tył sedan z wycięciami na parctronik z tym że musi byc wyciecie tez na obrysy ala USa. Czy to jest wogóle do zdobycia. Moze ktoś już przerabiał ten temat. Przód znalazłem ale tylu nie mogę znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie poszukuje numeru nakładki tył sedan z wycięciami na parctronik z tym że musi byc wyciecie tez na obrysy ala USa. Czy to jest wogóle do zdobycia. Moze ktoś już przerabiał ten temat. Przód znalazłem ale tylu nie mogę znaleść.

 

Są różne numery, w zależności czy nakładka ma być z listwą chromowaną czy bez. A co do obrysów to może być ciężko:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za błąd w podaniu VINu poprzednim razem :)

 

Poproszę o przewody paliwowe (od baku do filtra i do pompy)

WVWZZZ3AZTE258469

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błąd w podaniu VINu poprzednim razem :)

 

Poproszę o przewody paliwowe (od baku do filtra i do pompy)

WVWZZZ3AZTE258469

 

Nie ma problemu ;) Nie myli się ten co nic nie robi.

Odpowiedź w pliku poniżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam drodzy koledzy potszebuje numer seryjny przelocznika lusterek razem z klamka od passata w8. (anglik)

:hmm W8 raczej nie ma tu większego znaczenia.

 

 

Przełącznik lusterek;

dafota.3.jb31320622585q.png.smprzełącznik lusterek Anglik.png&th=1819

 

 

Klamka;

dafota.3.zsx1320622584d.png.smklamka wewnętrzna Anglik.png&th=3987

 

 

Panowie poszukuje numeru nakładki tył sedan z wycięciami na parctronik z tym że musi byc wyciecie tez na obrysy ala USa.

:hmm Myślę że zderzak który jest w pliku poniżej będzie dedykowany pod obrysy, bo jest to wersja USA, natomiast parktronik montowany był w listwę nr 2 (w pliku ) ale brak do niej opisu czy jest zwykła czy pod parktronik. BTW, otwory pod czujniki można sobie zrobić samemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm W8 raczej nie ma tu większego znaczenia.

 

 

Przełącznik lusterek;

dafota.3.jb31320622585q.png.smprzełącznik lusterek Anglik.png&th=1819

 

 

Klamka;

dafota.3.zsx1320622584d.png.smklamka wewnętrzna Anglik.png&th=3987

 

 

 

wlasnie w8 ma znaczenie bo jest inny prrzelacznik niz umnie np. foto o jaki mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w8 ma znaczenie bo jest inny prrzelacznik niz umnie np. foto o jaki mi chodzi

 

http://www.passatplus.de/umbauteile/schalter/schalter2.htm

 

Na tej stronie znalazłem taki przełącznik, jednak ETKA nie rozpoznaje numeru tam podanego:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz pewność, że to jest przełącznik z W8? Coś mi się zdaje, że takie przełączniki były montowane w Passatach w początkowych latach produkcji.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz pewność, że to jest przełącznik z W8? Coś mi się zdaje, że takie przełączniki były montowane w Passatach w początkowych latach produkcji.;)

 

Pewności nie mam, dlatego napisałem że ETKA nie rozpoznaje tego numeru i dlatego też nie podaję tego numeru jako pewnego. Link podałem, bo być może w sklepie będą mogli rozszyfrować czy ten numer to numer dla W8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie pisałem tego do Ciebie tylko to passat 4motion a, że ty wcześniej napisałeś posta niż ja wysłałem swojego to tak wyszło.:P

 

EOT:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz pewność, że to jest przełącznik z W8? Coś mi się zdaje, że takie przełączniki były montowane w Passatach w początkowych latach produkcji.;)
Na aukcji pisze ze to przelacznik od passata W8 dlatego napisalm ze potszebuje numer przelacznika od W8 ale moze i masz ze to nie od W8 bo na allegro znalazlem to http://allegro.pl/przelacznik-regulacja-lusterek-vw-audi-i1871540272.html ale jutro pojade do ASO VW I AUDI i sie dowiem z jakiego modelu to pochodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na aukcji pisze ze to przelacznik od passata W8 dlatego napisalm ze potszebuje numer przelacznika od W8 ale moze i masz ze to nie od W8 bo na allegro znalazlem to http://allegro.pl/przelacznik-regula...871540272.html ale jutro pojade do ASO VW I AUDI i sie dowiem z jakiego modelu to pochodzi

Gdzie tam jest napisane ze to od W8? Po za tym jak kolega tomek słusznie stwierdził, takie przełączniki były stosowane w każdym passacie B5 3B na samym początku jego produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam jest napisane ze to od W8? Po za tym jak kolega tomek słusznie stwierdził, takie przełączniki były stosowane w każdym passacie B5 3B na samym początku jego produkcji.
prosze tu pisze ze jest od W8 http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-W8-MIRROR-SWITCH-AND-DOOR-HANDLE-/290626820579?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4036750546875384351 mialem passata B5 3B 97rok (P tablice) i mialem taki sam przelacznik jak w 3BG Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściema żeby większą kasę za niego wziąć. Zresztą jak będziesz w ASO to może Ci powiedzą. ;)
Zwracam honor :respect dla kolegow Gural miales racje znalazlem na ebayu jeszcze z 20 takich przelacznikow i pisze ze pasuje do passka 97-2000 prosze http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-ELECTRIC-MIRROR-SWITCH-3B2-959-565-C-BRAND-NEW-GENUINE-/220889175142?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item336e055466 tylko zastanawia mnie dlaczeka ja w swoim passku 97rok mialem taki sam jak w 3BG :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczeka ja w swoim passku 97rok mialem taki sam jak w 3BG

Napisałem ze stosowany był taki przełącznik na samym początku produkcji B5 3B (mało takich passatow wyszło do sprzedaży), zaraz był zmieniony na taki jak jest i w 3BG.

BTW, jest na forum wzmianka o tym przełączniku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Passat jak w podpisie, potrzebuję nr. koła pasowego pompy wspomagania. Z góry serdeczne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ostatnio szukałem nr lampki led w fotelu do audi A6 C6,teraz drugie pytanie czy lampki led oświetlające nogi kierowcy i pasażera z przodu też mają taki sam nr,możecie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów.

Passat jak w podpisie, potrzebuję nr. koła pasowego pompy wspomagania. Z góry serdeczne dzięki.

 

038 145 255 D

 

Witam.Ostatnio szukałem nr lampki led w fotelu do audi A6 C6,teraz drugie pytanie czy lampki led oświetlające nogi kierowcy i pasażera z przodu też mają taki sam nr,możecie sprawdzić.

Tak, numer jest ten sam na obydwie strony 4E0 947 415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności