Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! hm, generalnie to autko nieco obszabrowane:taksobie zauważyłem też, że pod fotelem jest wiązka przewodów zapewne do maty grzewczej jednak na konsoli głównej nie widać grzania foteli... A fotele raczej oryginalne (od tego modelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam może głupie pytanie ale piszczy mi pasek, chce go kupić i nie wiem od czego on jest.... Silnik 1.8 ADR z przodu silnika są 3 paski, chodzi o ten najkrótszy na samym dole. To jest od pompy wody? i czego jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Mam może głupie pytanie ale piszczy mi pasek, chce go kupić i nie wiem od czego on jest.... Silnik 1.8 ADR z przodu silnika są 3 paski, chodzi o ten najkrótszy na samym dole. To jest od pompy wody? i czego jeszcze?

od klimy jeśli jest lub od wspomagania

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam może głupie pytanie ale piszczy mi pasek, chce go kupić i nie wiem od czego on jest.... Silnik 1.8 ADR z przodu silnika są 3 paski, chodzi o ten najkrótszy na samym dole. To jest od pompy wody? i czego jeszcze?

Od pompy wody powiadasz. :hmm jest taki pasek schowany dość ładnie pod innym paskiem, i tak wg mnie jest to pasek pompy wodnej i chyba jest napędzany ze wspomagania kierownicy, wymiar 11x528 mm.

 

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

 

BTW

Do klimy jest osobny pasek i nie napędza pompy wodnej.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po zmianie pasków jak trochę pojeździłem to właśnie piszczał od sprężarki klimy wystarczyło delikatnie podciągnąć i nie piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pasek od pompy wody, tylko od klimatyzacji a ściślej od sprężarki. A piszczy to zapewne napinacz. Polej po pasku wodą i jak będzie dalej piszczeć, to napinacz do wymiany. A jak nie będzie piszczeć - to pasek do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u mechanika i powiedział mi że piszczy właśnie ten pasek, on jest luźny i w złym stanie. Jest krótki, łączy dwa koła i to wszystko, od alternatora odchodzi jeden pasek taki wieloklinowy po lewej stronie na samym dole jest taki dłuższy z napinaczem a tek jest tak pośrodku na jednym kole z tym od altelnatora. Może później zrobię zdjęcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pasek łączący koło C (pompa wodna) z kołem D (pompa wspomagania).

Długość paska podałem w poprzednim poście.

arx1297965034q.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o ten mi chodzi tylko u mnie to wygląda trochę inaczej ponieważ nie jest on tak schowany jak na tym zdjęciu , koło D jest podwójne i ten pasek jest obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie o ten mi chodzi tylko u mnie to wygląda trochę inaczej ponieważ nie jest on tak schowany jak na tym zdjęciu , koło D jest podwójne i ten pasek jest obok

Dokładnie tak jak napisałeś, rysunek jest "skondensowany", w rzeczywistości jest więcej miejsca no i koło D musi być podwójne, inaczej nie da rady "obsłużyć" 2 pasków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, to powiem, że potrzebuję pasek łączący pompę wody z pompą wspomagania o wymiarach 11x528 mm chyba powinno być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wystarczy jak podasz wymiary paska. No i jest to pasek klinowy nie wielorowkowy? Tak podaje ETKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4pk855 taki numer mi dzisiaj podali w intercarsie części ale to jest pasek wieloklinowy i to raczej nie jest ten jak dla mnie to powinien być np CONTITECH 11,0X528Ld z ich cennika http://sklep.intercars.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4pk855 taki numer mi dzisiaj podali w intercarsie

Podali Ci numer/rozmiar paska do sprężarki klimatyzacji.

Ty potrzebujesz "chyba" paska klinowego, napisałem chyba bo nie widziałem tego paska w realu, no i będzie to taki jak podałeś.

CONTITECH 11,0X528Ld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co to za filterek pod filtrem powietrza w komorze silnikowej Passat B3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam co to za filterek pod filtrem powietrza w komorze silnikowej Passat B3 ??

:hmm Może jakieś foto tego filterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za cześć i za co ona odpowiada

1456837534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za cześć i za co ona odpowiada
zespół napędu regulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy niestety nie mam rysunku zeby pokazac ale moze wytlumacze:)

silnik ALT, do rury dolotowej idacej do przepustnicy sa dwa wejscia:

 

1. jedno widoczne na taki czwornik (odme) idacy od klawiatury do dolotu

 

2. drugie nie widoczne na pierwszy rzut oka od stony podszybia laczace sie z rura idaca w dol silnika - wlasnie dokad idzie ta ryra z czym sie laczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności