Skocz do zawartości
DarkFace

RNS 310 Pobór prądu na spoczynku

Rekomendowane odpowiedzi

Czy morze ktoś pomóc zmieniłem radio z MDF 2 na RNS 310 i rano miałem rozładowany aku. Zmieniłem gateway na 3C0 907 530 Q i nadal jest problem bo teraz niema 2A tylko 0.70A bierze. wszystko jest zakodowane jak powinno i niema błędów. Radio to RNS 310 3C0 035 270 B soft 0357 to jest ostatni i rok produkcji 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy morze ktoś pomóc zmieniłem radio z MDF 2 na RNS 310 i rano miałem rozładowany aku. Zmieniłem gateway na 3C0 907 530 Q i nadal jest problem bo teraz niema 2A tylko 0.70A bierze. wszystko jest zakodowane jak powinno i niema błędów. Radio to RNS 310 3C0 035 270 B soft 0357 to jest ostatni i rok produkcji 2013
A patrzałeś pobór prądu po pięciu minutach czy bezpośrednio po zamknięciu auta? Bo dopiero po paru minutach wyłączają się wszystkie podzespoły samochodu

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A patrzałeś pobór prądu po pięciu minutach czy bezpośrednio po zamknięciu auta? Bo dopiero po paru minutach wyłączają się wszystkie podzespoły samochodu

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

czekałem nawet 30 min. jak klemę odłączę od aku i podłącze amperomierz i zamknę auto to jest ok 0.02A ale jak otworze kluczem i otworze drzwi i potem znowu zamknę kluczem to spada do 0.70A czekałem nawet 30 minut i nic

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

tylko za pierwszym razem jak odłączę aku wyłącza wszystko, a potem już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień gatewaya od L do Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmień gatewaya od L do Q

 

wyżej już napisałem ze zmieniłem na 3C0 907 530 Q i to nic nie dało dalej pobór 0.70A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy masz wysuwaną klawiaturkę? Chyba często były z MFD 2. Jeśli tak to ją odlącz i wykoduj z gatewaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy masz wysuwaną klawiaturkę? Chyba często były z MFD 2. Jeśli tak to ją odlącz i wykoduj z gatewaya.

 

Już to zrobiłem bo brało 2A ale teraz ciągle bierze 0.70A, na pewno to radio bo jak odłączę bezpiecznik od radia to spada do 0.02A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie spróbuj prześledzić ten (niestety długi) temat: http://forum.vw-passat.pl/threads/73343-Wymiana-Gateway-a-CAN

 

Podobno można się spotkać z gatewayami, które ktoś sflashował programowo na nowszą wersję, ale to nie pomaga na rozładowywanie aku gdyż wersje C od wersji wyższych się też różnią elektroniką w środku.

 

Spróbowałbym też pokombinować z przełożeniem radia z/do innego auta i to samo z gatewayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie spróbuj prześledzić ten (niestety długi) temat: http://forum.vw-passat.pl/threads/73343-Wymiana-Gateway-a-CAN

 

Podobno można się spotkać z gatewayami, które ktoś sflashował programowo na nowszą wersję, ale to nie pomaga na rozładowywanie aku gdyż wersje C od wersji wyższych się też różnią elektroniką w środku.

 

Spróbowałbym też pokombinować z przełożeniem radia z/do innego auta i to samo z gatewayem.

 

Niestety nic co by mi pomogło nie znalazłem, ma gateway z kocówką Q bo to jest najwyższy i powinno działać ale tak nie jest. Dziwna sprawa

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A czy na RNS 310 jest ważny soft zęby nie brało prądu na spoczynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności