Skocz do zawartości
Gość pietras1

czy dizelka mozna ciagac???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietras1

[fade:2b09ce9441]pomocy jestem w trasie i autko z mrozu nie odpala bo padla bateria. pytanie jakie moga byc nastepswa rozciagania dizelka??? pozdro[/fade:2b09ce9441]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazio_pkw

Ja swojego targałem na sznurku i żyje, ale w skrajnym przypadku może strzelić pasek rozrządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz ciągnąć....całkiem spokojnie.....

ale musisz pamiętać aby robić to na wyższym biegu......

 

co prawda mam pierwszego dieselka w życiu....

 

 

ale przy silniku wielozaworowym w benzynce sie tego nie zaleca.....

choć jak twierdzą znawcy, przeskoczenie paska rozrządu w benzynce jest mało mozliwe właśnie przy wyższym biegu .......... i dlatego douszczaja taka alternatywę......

 

 

 

 

ps:

to moje przemyslenia ..... i wiedza zasłyszana.......

proszę nie brać tego jako pewnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[fade:a9320bfb21]pietras 1 nie używaj funkcji FADE, bo niedobrze sie to czyta.[/fade:a9320bfb21]

 

Jak zdążyłeś zauważyć.

 

A ciągać można ale na wyższym biegu (III). Ale tę odpowiedź już dostałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maras

jak chcesz sobie napytac biedy to bardzo prosze ja kiedys ciagałem juz dieselka i przeskoczył pasek a skutkiem tego było pogiecie dwóch zaworów wiec nie polecam od tamtej pory nawet nie ma mowy o ciaganiu lepiej kupic nowy aku ale kazdy uczy sie na błedach tylko najlepiej na kogos błedach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagac mozesz, ale jak ci pasek przeskoczy to bedziesz sobie w brode plul. to nie benzyniak i kompresja robie swoje. jak nie masz 200zl na aku to pozycz od sasiada, ale pozwol temu autu jeszcze troche pozyc. w skrajnych przypadkach mozna diesla odpalic na 3 biegu. poza tymi wypadkami ma palic sam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy taksowkarz ciagal passata B3 1.9 TD na 3-cim biegu. Biedny byl, bo pasek przeskoczyl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

chyba prościej kupic kabelki na wszelki wypadek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba prościej kupic kabelki na wszelki wypadek :]

:ok: Dokładnie, wiem z własnego doświadczenia :zawstydzony: szybciej ktoś ci "pożyczy prądu" niż pociągnie samochód. W najgorszym razie dzwonisz na radiotaxi lub pomoc drogową i za drobną opłatą odpalisz i sięnie namęczysz :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności