Skocz do zawartości
Kabe

Active Info Display zoom mapy Tiguan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy na Active Info Display da się przybliżyć i oddalić mapę nawigacji? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Jeżdżąc testowym autem zwróciło to moją uwagę, że czasem wolałbym mieć inne przybliżenie. Na jakimś filmie testowym na Youtube widziałem tak jak by testujący zmieniał właśnie poziom przybliżenia mapy...

 

Aktualizacja:

Znalazłem film o którym wspominam powyżej (od 0:45 sek.):

 

Jak się to robi? Pewnie przyciskami na kierownicy, ale sam na to nie wpadłem jak.

Edytowane przez rainman777
dodana informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się to robi? Pewnie przyciskami na kierownicy, ale sam na to nie wpadłem jak.

 

Przyciskiem "OK".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyciskiem "OK".

 

Przyciskiem "OK" zmniejszam chyba prędkościomierz i obrotomierz, a powiększam pole wyświetlania mapy. Ale ja pytam coś innego jak zrobić przybliżenie płynne mapy Zoom In i Zoom Out, analogicznie jak gałką na wyświetlaczu nawigacji. Na załączonym w moim poście filmie widać to dokładnie od 45 sekundy filmu.

Sprzedawca w salonie nie wiedział jak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy na Active Info Display da się przybliżyć i oddalić mapę nawigacji? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Jeżdżąc testowym autem zwróciło to moją uwagę, że czasem wolałbym mieć inne przybliżenie. Na jakimś filmie testowym na Youtube widziałem tak jak by testujący zmieniał właśnie poziom przybliżenia mapy...

 

Aktualizacja:

Znalazłem film o którym wspominam powyżej (od 0:45 sek.):

 

Jak się to robi? Pewnie przyciskami na kierownicy, ale sam na to nie wpadłem jak.

 

Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Tiguan, może w Tiguanie się da bo w passacie nie znalazłem także takiej opcji, jedynie co można to powiększyć mapę i zmniejszyć zegary oraz ewentualnie zaznaczyć opcję check box "duży kawałek mapy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Właśnie interesuje mnie Tiguan, ale, że nie ma za dużo o nim informacji, doświadczeń i użytkowników to pytam na forum Passata, bo elektronika jest bliźniacza.

Testowy egzemplarz Tiguana z salonu to pewnie sam początek produkcji więc jeszcze RM2016, widocznie nawet w Tiguanie zoom mapy na AID jest dopiero w RM2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności