Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba masz za mało problemów.

Sprzęt typowo ryżowy

Może ten akurat i tak ale ogólnie te radia z Chin z w większości w Polsce a te całe GMS czy coś to tylko naklejka jak Kruger matz.

 

Co do takich sprzętów droższych wejdź na fb na grupie AliExpress Polska i tam pomogą Ci wybrać sprawdzony model i unikać vatu przy przesyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś jeszcze chętny?
A po co ktoś jeszcze ma być chętny? ;) Masz darmową wysyłkę, więc nie ma co kupować na zapas - ktoś będzie chciał to też sobie kupi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio to podroba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są do wersji z szybrem?

Np.https://pl.aliexpress.com/item/for-VW-Passat-B5-with-SunRoof-model-Interior-Dome-Light-Brown-Color-Reading-Lamp-3BD-947/32775581503.html?scm=1007.12873.42117.0&pvid=9089c696-c7b7-4a41-9367-ec979b15dce7&tpp=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radio z chin you coś tam. Zapłaciłem nie mało ale przyszło dhlem. Sprzedawca zniżył kwotę więc VATu mniej. Za elektronikę płaci się VAT.

Wsparcie jest i forum użytkowników. Jak jest auto z canem to wszystko się wyświetla na radiu po dopięciu adaptera.

Chodzi bardzo dobrze.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie brał DHLa, to zapewne byś nie płacił VATu. Jest taka zasada, że jak bierzesz DHLa, to wiesz że zapłacisz VAT. W przypadku innych opcji wysyłki, da się niekiedy obejść temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli bierze się paczkę normalną pocztą oni wysyłają to w formie prezentu dla Ciebie, dlatego Ty nie płacisz Vat`u, każdy zadowolony on sprzedał, Ty tanio kupiłeś i się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeśli bierze się paczkę normalną pocztą oni wysyłają to w formie prezentu dla Ciebie, dlatego Ty nie płacisz Vat`u, każdy zadowolony on sprzedał, Ty tanio kupiłeś i się kręci.

Przy droższych rzeczach celnicy i tak ocla paczkę choćby pisało że wartość zero... Ale już co bardziej rozwinieci chińczycy potrafią mieć magazyny na terenie Eu i wtedy nie płacisz nic... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ... kupowałem tablet za ok 100$, wysylka dhl'em i bez vatu.... zadeklarowana wartość to 20$ za ramke cyfrowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka pewnie z Niemiec, co? Czyli tak na prawdę ze Słubic w Polsce, dużo sprzedawców elektroniki i tym podobnych oferuje to rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczkę miałem w 4 dni :) Jakoś nie wyobrażam sobie wysłać sprzęty za 1500zl zwykłą paczką bez możliwości monitorowania. Owszem firma ma magazym w DE ale koszt przesyłki DHL wychodzi drożej niż z chin plus VAT. Do tego brałem jeszcze dwie inne rzeczy których nie mieli na magazynie w DE. Ogólnie jest ok.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mają promo i wysyłka z Niemiec jest darmowa

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kamerkę sportową na Ali o wartości 180$. Szła w Chin. Majfrend napisał wartość 40$. Dostałem po 2 tyg. bez opłat dodatkowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysyłka pewnie z Niemiec, co? Czyli tak na prawdę ze Słubic w Polsce, dużo sprzedawców elektroniki i tym podobnych oferuje to rozwiązanie

Moja z Chin via hub DHL w Lipsku. Sledziłem od nadania w Szanghaju aż do doręczenia w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój kluczyk z AliExpress, szedł równo 14 dni, boki są metalowe, polecam.

0703c76c6b8a9d348a363d8c44b483f8.jpg

d7cd18244c7ec483b5a3977c47657a01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mój kluczyk z AliExpress, szedł równo 14 dni, boki są metalowe, polecam.

0703c76c6b8a9d348a363d8c44b483f8.jpg

d7cd18244c7ec483b5a3977c47657a01.jpg

 

środek pasuje p&p :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności