Skocz do zawartości
api13

Wycieraczki pod nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Temat pewnie i banalny ale nie moge sie zdecydowac.

Stoje przed koniecznoscia zakupu wycieraczek pod nogi i rozwazam 2 opcje typowo gumowe i podgumowane weluropodobne jakich jest sporo na allegro.

Temat faktycznie moze i blach ale

 

- gumowe malo ladne i jakos tak nie jestem przekonany do ich uroku ale za to "burta" w koło skutecznie zatrzymuje wode zwłaszcza przydatne w zimowe dni.

 

- weluro podobne podgumowane niewatpliwie wygladaja lepiej ale burty brak co moze prowadzic do zalania modulu komfortu co zdaza sie dosc czesto.

 

Piszac to doszegdlem do wniosku ze chyba kupie takie i takie lato/zima ale chcialbym poznac opinie posadaczy jednych jak i drugich wycieraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam gumowe i jestem z nich bardzo zadowolony. wszelkiego typu nieczystości zarówno w lato jak i w zimę nie wnikają w wykładzinę podłogową oraz pod nią. W letnie wiosenno jesienne deszczowe dni również bardzo często wnosimy do pojazdu spore ilości wody i błota, dlatego zdecydowałem się na gumowe - 365 dni. Łatwe w utrzymaniu - wystarczy wyjąć i wydalić nieczystości - można spokojnie myć wodą itp.

 

Są również do wyboru dwa rodzej gumowych - szare i czarne, ja wybrałem czarne bardziej pasują do podłogi. Dywaniki zakupiłem od sąsiada który handuje art moto, koszt za cały kpl. coś około 40zł.

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zwolennikeim gumiaków. Może nie są zbyt esteryczne, ale bardziej praktyczne. W zimie zatrzmują wodę, a w lecie lepiej zatrzymują piach i łatwiej jest je wyczyścić. Miałem jakieś weluropodobne i nie byłem zadowolony. Poza tym szybko sie zniszczyły i wyglądały nieładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatic

Witam.

Ja cały czas jezdziłem na weluropodobnych,ale chyba teraz to się zmieni.W taką pogodę jaką teraz mamy jednak wnosi się trochę syfu do auta ,pózniej to stopnieje i jest breja w samochodzie.

Dobry temat,zmobilizował mnie do tego że już jutro pojadę po gumki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jutro pojadę po gumki :ok:

gumki trzeba mieć zawsze! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko gumowe kupione w ASO za niecałe 120zł :ok: jakość zajeb...czysto i sucho w pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość droozd

Ja kupiłem gumiaczki niby oryginalne, a od rzemieślnika za 80 zł, w kolorze siwym, z otworkami, żeby się nie suwały, dopasowane idealnie i zadowolony jestem że hej. Mam też welurki oryginalne z logo VW PASSAT,ale rzeczywiście szkoda ich na takie błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja kupiłem w tym tygodniu oryginały

na przód 105 zeta w salonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak: zima- gumowe, tylko nie te korytka za 40zl czy 50zl, dostepne sa na allegro te niby oryginalne gumowe za okolo 100zl, wygladaja estetycznie i ok, ale tylko jak sa czyste. Szlag mnie trafia, jak nie umyje ich przynajmniej raz na 2 dni, bo zostaja na nich strasznie widiczne slady od blota,blee. Jak juz bedzie sucho to wkladam welurowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam takie za 45 po bylym wlascicielu i musze bowiedziec ze sa nedzne niesamowicie lub jeszcze gorzej. I wlasnie dlatego poruszylem temat i co sadzicie o takich

 

Wydaja sie ok ale moze ktos ma jakas propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,moim zdaniem gumiaki z korytem woda stoi ,piasek nie wchodzi tam gdzie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loraks

ja zarowno jak i w poprzednim aucie (mazda 323f) jak i w pasku mam dywaniki welurowe, a z tym za snieg sie wnosi i wode - nie zgodze sie, wystarczy przed wejsciem do samochodu otrzepac buty i wszystko gra, u mnie estetyka jest na 1 miejscu i przey odrobinie uwagi na to co jest na butach nie ma problemu z zamoczeniem dywanikow a co jakis czas i tak trzeba odkurzych wnetrze wiec i piaseczek wniesiony do wewnatrz na dlugo sie nie zagniezdzi. :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikom tzw. "gumiaków" polecam dywaniki gumowe od wersji taxi (takie zakupiłem na Allegro) boki mają wyższe idealnie wypełniają kotytka w podłodze dodatkowo posiadają listwy gumowe pod które wciska się brzegi, są szczelne pomimo że sa stopery, wody można mieć po kostki a nic się nie wyleje, co przy obecnej aurze jest ważne, jestem z nich super zadowolony i nie żałuję wydanych 120 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wrzucam gazetki reklamowe z Geanta, Realu i innych takich na podłogę. Superasto wciągają wilgoć i po 2-ch dniach wywalam mokre i wrzucam nowe (których w nadmiarze jest na klatce schodowej) :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam welurowe, ze spodem gumowym przez cały rok, jak ktoś już tu napisał, wystarczy trochkę uwagi i chęci a mokro w pasku nie bedzie, gumowe brzydko wyglądają :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K@rol

U ojca w Passacie są 2kpl, gumowe i welurowe, gumowe na "ciape" okres zimowy, a welurowe na lato i jak jest sucho.

 

Wole jezdizć z welurowymi, gumowe sie slizgają i mi się nie podobają, ale fakt, praktyczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkamon

Witam

 

Ma ktoś dywaniki gumowe firmy ZPV.

 

http://allegro.pl/item488249360_dywaniki_gumowe_szare_zpv_vw_passat_b5.html#gallery

 

Cenowo wypadają tak samo jak Petex .. ale jak wypada to jakościowo ??

 

Ma ktoś te dywaniki .. ??? jakieś doświadczenia ??

 

Dokleiłem do istniejącego wątku.

Edytowane przez Du?y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja szukam gumowych dywaników do paska 99 rok tylko, że potrzebuje w beżowym kolorze. W tej chwili mam właśnie welurow, ale na zime chciałem gume i tu jest problem, bo nie mogę znaleźć w beżu. Jeżeli ktoś z was wie gdzie taki moge namierzyć proszę o info!!! A może w vw kupie, jak sądzicie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a ja szukam gumowych dywaników do paska 99 rok tylko, że potrzebuje w beżowym kolorze. W tej chwili mam właśnie welurow, ale na zime chciałem gume i tu jest problem, bo nie mogę znaleźć w beżu. Jeżeli ktoś z was wie gdzie taki moge namierzyć proszę o info!!! A może w vw kupie, jak sądzicie????

 

Bardzo proszę beżowe http://allegro.pl/item477620653_dywaniki_gumowe_special_bezowe_vw_passat_96_04.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności