Skocz do zawartości
rarytas22

Dziury po papierosach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie jakieś sprawdzone sposoby na zamaskowanie dziurek po żarze po papierosach ? Paliłem ostatnio przed samochodem ale nie zamknąłem drzwi i przez wiatr spadło trochę żaru na tapicerkę na drzwiach, niby nie duża dziura ale strasznie rzuca się w oczy, szczególnie że jest jasna tapicerka, gdzieś czytałem żeby przemyć, wypełnić pianką tapicerską, uciąć kawałek tapicerki z mało widocznego miejsca i klejem tam podkleić.

 

Jakieś pomysły, rady, cokolwiek ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pomysły, rady, cokolwiek ?

nie palić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałem żeby przemyć, wypełnić pianką tapicerską, uciąć kawałek tapicerki z mało widocznego miejsca i klejem tam podkleić.

Moim zdaniem to nie przejdzie, kiepsko będzie to wyglądać a druga sprawa zaraz sie pewnie zacznie odklejać :) Lepiej znaleźć dobrą uzywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem na TVN Turbo w programie 101 napraw jak gościu golił zwykłą maszynką do golenia tapicerkę i potem przykleił to na jakiś klej. Efekt był moim zdaniem zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę coś pomyśleć bo na jasnej tapicerce bardzo widoczne ;/

w starej hondzie jak byłem w holandii przypaliłem tapicerke rozrzażonym haszem, dziura konkret, przykleiłem wszywke z logiem hondy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś widziałem na TVN Turbo w programie 101 napraw jak gościu golił zwykłą maszynką do golenia tapicerkę i potem przykleił to na jakiś klej. Efekt był moim zdaniem zadowalający.

 

potwierdzam widzialem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem na początku, że kupiłeś samochód po jakimś przemytniku tytuł zmylił :P

 

wiecie może który to był odcinek na tvn turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym programie to dużo bajek jest dla małych dzieci ;)

 

Proponuję podjechać do firmy, która zajmuje się auto detailingiem - oni takie rzeczy mogą ogarnąć za niewielkie pieniądze ;) A będzie zrobione profi a nie jakimiś magicznymi sposobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności