Skocz do zawartości
Skotnik

10 VAG Nysa 3-5.06.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wracam w sobotę rano i będę się widział z Robusiem , który w niedziele wraca do DG
kolnę jutro to ustalimy szczegóły, jeśli mam aktualny nr :) dzięki bardzo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odliczamy godziny! Ja jutro pracuję do 13 i zaraz potem startuję, więc przed 15 powinienem być na miejscu (po pierwszym piwku). Napoje rozgrzewające już się chłodzą, żeby lepiej "wchodziły", a lodóweczka sprawdzona, czeka na "wkład" (drugą wezmę z pracy, będzie na te pozostałości - "szamanko"). Mam nadzieję, ze Wojtuś jak co roku "trzyma" mi miejsce na "trumnę", więc czekam na jutro trenując już małe co nieco. :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One juz tam siedzą i trenowują.

My wyjeżdżamy z Loverem i Blopem o bliżej nieokreślonej porze.

Czy bedzie ktos z vcds-em?

Przyjadę autem z grupy VAG :) a aby godnie móc stać przy Was to bedzie to passsssat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitarra :) :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja mam zawsze przy sobie vcdsa na małą wtyczkę, a jak Krysia z nami nie pojedzie to w sumie mógłbym Ci coś tam zbadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje badać:) potrzebuje kodować:)

Chyba po 11:00 brde jechał po "niespodziankę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezme lapcia i kabel :-) Wiec jak co służę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gites. Super.

Jest zimne piwko w podziękowaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gites a Ci którzy zdezerterowali ..... Ehhh

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od 12 już walczyli z autem i dali radę:) zatem ja dziękuję za kolejne super spotkanko, a w szczególności Bulletowi i Johnemu za transport :)

Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkano, mimo że krótkie to bardzo miłe :) Szkoda że nie udało się za wszystkimi zobaczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja już wróciłem, podziękowania za miluchne spotkanie. Do zobaczyska za rok w Nysie oraz za 3 tygodnie na Ogólnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i ja! Pierwszy raz na Nysie. Trochę zlotów już w życiu odwiedziłem, wiem jedno - za rok tez będę. Impreza ma super klimat.

 

Przyjechałem w sobotnie popołudnie więc był mega problem ze znalezieniem miejsca na postój zglebionego auta :/ Za mało było organizatorów do ilości uczestników, dojazd na zlot nie był wcale oznakowany, żadnych sektorów, jest parę rzeczy do poprawy, ale ogólnie bardzo dobrze oceniam ten zlot.

 

Wielkie pięć dla ludzi których poznałem, z którymi porozmawiałem i miałem okazję wypić piwko! Piona!

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams bo to nie zlot pokazowy aut, gdzie potrzebne by Ci były sektory, tylko piknik rodzinny i przyjacielski :) tu właściciel nówki audi a7 pije z właścicielem zdezelowanego golfa 3 - to nie ma żadnego znaczenia :) tutaj auta to tylko dodatek :) mi się ta nysa również bardzo podobała,bo ostatnie dwa lata kiepsko wspominałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjechałem w sobotnie popołudnie więc był mega problem ze znalezieniem miejsca na postój zglebionego auta :/

Tam co chwilę coś gdzieś obciera , to spęd twardzieli :rotfl:

dojazd na zlot nie był wcale oznakowany

Wystarczy wjechać do Nysy i kierować się za jakaś porobiona furą :D

Szkoda mordeczko , że nie dało rady się spotkać :(. Podziękował biesiadnikom :ok: fajowo było się spotkać pogadać :alko . Impreza mega :super: bullet się chwalił , że dawno tak mega dobrze nie spał :D

 

Pozdrowionka i do zobaczenia w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i po raz kolejny mogę powiedzieć że było mega!

 

Co do dojazdu - wjazd na głównej drodze kierunek na Skorochów/Paczków/Kłodzko droga 46 także trudno nie trafić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Monia także wpadliśmy ale tylko w sobote od 13 zobaczyć jak ta impreza wygląda i było całkiem sympatycznie :) R-line miło było pogadać i sie spotkac, Wojtas ( Romeo9999) szkoda że nie udało nam się Ciebie znaleźć ale flaga Naszego Regionu dumnie stała :) Pozdro dla wszystkich i chyba za rok także zawitam, może tym razem z noclegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R-line miło było pogadać i sie spotkac

 

Dzięki również Kochani :) Trochę o motoryzacji, trochę zawodowo, ale zawsze miło :D

Pozdrowienia dla Was!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności