Skocz do zawartości
darus91

Prośba O Analizę Logow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym poradzic się waszej opinji, a mianowicie jestem posiadaczem passata 1.8t AEB, autko w potocznym jezyku nie idzie na swoje 150km przy swojej masie calkowitej, slabo przyspiesza ...

 

 

Logi robione byly na 3 biegu. Dodam ze auto nie widzialo nigdy LPG.

Edytowane przez darus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos pomocny, aby pomóc odczytać poprawność parametrow logów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepływka za dużo mierzy, jeżeli to oryginał to na początek sprawdź szczelność dolotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze przy dodaniu gazu słychac trykanie , cykanie , po odpuszczeniu pedalu odglos milknie ...

 

Jeszcze pytanko jak najszybciej i najlepiej sprawdzic dolot ?

Edytowane przez darus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepływka mierzy nie za dużo tylko więcej niż w serii bo auto jest po programie. Wtryski zapętlone. Trochę ktoś przesadził z softem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo poprzedni wlasciciel robil program na 190km , ale jesli autko mialoby faktycznie tyle kuca to bylby istny szatan a tak nie jest .... Jest mulowaty i jak dla mnie nie ma nawet 150km...

 

 

koledzy co moglibyście mi doradzić , jaką ekspertyzę zrobić ?

Edytowane przez darus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórz logi na początek po dwie grupy.

002+007

001+013

025+099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy na razie nie będe mial mozliwości zrobienia logów , ogolnie jest tak : na pierwszym biegu auto zaczyna rwac przy 4 tys , na pozostałych biegach autko jest mulowate , powyzej 3 tys troche czuc ta moc ale nie tak jak powinno byc....

 

PS. co to sa zapętlone wtryski ? Program jest zle dobrany do auta ?

 

Na tych logach ktore podałem jestescie w stanie doradzic mi co mogłbym zrobic aby dojsc co jest dla autka...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy bardzo wazne czy po tych logach:

 

http://vaglog.pl/log_235109.html

 

mozna stwierdzic czy samochód jest po mapie? Przepływka trochę zawyża porównywałem inne logi z seri różnica nie jest duza ... Ktos coś nabroił z mapa ?? ...Koledzy ja się na tym nie znam wiec bardzo proszę o poradę. Auto nie jedzie jak powinno ( nie ma zadnego szarpania ale samochod nie jedzie na 150 km .... na pierwszym biegu turbo pompuje od 4 tys i od razu kola boksuja na kolejnych biegach zalacza sie od okolo 3,5 i ciagnie tak sobie... a w mojej okolicy nie ma zadnego fachowca ktory znalby sie na tym silniku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest powiedziane powyżej czytaj to.

 

Auto po programie.

 

Sprawdź szczelność.

 

Dobierz się do kompa i sparwadż czy był ruszany eprom bo w AEB trzeba programować kości i je wrzucać wlutowywać do sterownika.

$_1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grucha sorki ze tak długo .... powtórzyłem logi tak jak napisałeś po dwie grupy :

 

002 + 007

http://vaglog.pl/log_239694.html

 

001+013

http://vaglog.pl/log_239693.html

 

025+099

http://vaglog.pl/log_239695.html

 

I jak one wyglądają??

Edytowane przez darus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności