Skocz do zawartości
McBoss

Passat B5 2000 lifting tylko we wnetrzu?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwe by ppassat z 04/2000 miał lifting tylko w środku? Budą kompletnie jak z 1998... ?

Silnik TDi 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to zmiana budy była w listpoadzie 2000, może ktoś wymienił wnętrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujas miał b5fl 2000r buda i wnętrze normalnie po lifcie

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW takiego wynalazka nie wypuszczał to już jest grubsza rzeźba tego wózka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam grubsza rzeźba, dołożył podłokietnik z FL-a. Po lifcie wcale wnętrze się tak bardzo nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne kolory wnetrza, licznik, drazek zmiany biegow, tapicerka drzwi, tunel srodkowy. To tylko rzeczy widoczne na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inne kolory wnetrza, licznik, drazek zmiany biegow, tapicerka drzwi, tunel srodkowy. To tylko rzeczy widoczne na pierwszy rzut oka.

 

Wymiana licznika na poliftowy to częsty zabieg tutaj na forum chodzi o ramki, które wyglądają bardzo fajnie, podłokietnik tak samo poliftowy jest znacznie wygodniejszy od przedliftowego, gałka zmiany biegów jest znacznie łądniejsza od przedliftowego "grzyba". sam mam jeszcze fotele od poliftowego bo takie się akurat trafiły i nawet materiał jest przyjemniejszy w dotyku od przedlifta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto ma tylko podlokietnik w sumie we wnetrzu i on mnie zmylil, dodatkowo silnik (albo sama oslony od AWX)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na silniku na laczenia rur IC jak 115 to na opaski a jak 130 to na szybkozlaczki,fl ma tez przelaczniki wlewu paliwa i zamek klapy w boczku gniazdo obd pod kierownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nawet materiał jest przyjemniejszy w dotyku od przedlifta

 

ja mam u siebie czarny welur i za każdym razem go przeklinam gdy go odkurzam. Wszystko się czepia a najgorsze to pozostałości po bawełnianych bluzach, masakra. Najfajniejszy welur był w Passatach B3 i wygodny do utrzymania w czystości, i przyjemny w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności