Skocz do zawartości
Krawcol82

Znalezione w samochodzie :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :!:

Podobny temat znalazłem na innym forum, ale myślę, że u nas więcej użytkowników jest to więcej ciekawostek może się znaleźć ;)

 

Każdy z nas musiał kupić auto...

 

Napiszcie, co ciekawego znaleźliście w aucie po jego zakupie ;)

 

Ja w pierwszych dwóch Passatach nie znalazłem niczego ciekawego, ale w trzecim znalazłem DVD z teledyskami DJa BOBO :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja pierwszy :) Moim paskiem jeździła kobieta a poznałem po tym, że z prowadnicy fotela kierowcy wyjąłem całego papierosa slim a pomiędzy siedzeniem a tunelem środkowym znalazłem tampon... Spoko koledzy i koleżanki tampon był nowy nieodpakowany :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie oryginalne karty go gry w pokera z logo VW/Audi :) Do tego cały podłokietnik cukierków, a tylny podłokietnik z kartami o samochodach każdej maści i samolotach - jakieś 300szt. W poprzednim aucie coś koło dwunastu długopisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem wizytówki i kilka euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim z ciekawszych rzeczy to 1 szekel (izraelska waluta) i klucz od domu kolegi z pracy... mimo że nie od niego kupiłem auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarski scyzoryk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w żony samochodzie 30 marek.

A w swoim masę usterek do naprawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie parę groszy, jakieś tam marki i euro, dwie siatki a'la koców pod tylną kanapą, przejściówki do radia i grzechotkę (klucz), ale szybko się rozwaliła :D Tyle na ten moment pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 zł, długopis volkswagena, naklejki ze Statoila, kiepa LM w podsufitce :sciana, +- 10 skrobaczek do szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie znalazłem okulary dziecięce w tylnym podłokietniku, płytę w radiu i zimową czapkę obok zapasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W passacie znalazłem lakier do paznokci, zielony ( kolor nadwozia ) i bilon szwajcarski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw słuchawkowy do CB radia oraz puste papierki po cukierkach pod tylną kanapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach narzekania na stukający fotel kierowcy a później przy odkurzaniu - szminkę w kanale pod fotelem. Po poprzednich właścicielach, 100% nie moja :hyhy

Po kolejnych paru miesiącach wyturlałem stamtąd długopis. Też nie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Clio, parę godzin po zakupie znalazłem za osłoną przeciwsłoneczną kartkę z napisem "przepraszam nie miałem wyjścia" a na drugiej stronie numer telefonu :D i tu od razu myśli że z autem coś nie tak, kradzione etc. no ale nic dzwonię pod ten numer nikt nie odbiera, więc emocje wzrosły, dopiero po kilku próbach odebrał poprzedni właściciel auta jak się okazało po prostu zastawił kogoś na parkingu i zostawił taką informację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Oplu Kadecie znalazłem kiedyś nóż z drewnianą rączką, jeździł gdzieś na wahaczu przedniego zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem kiedyś w Oplu Mancie klucz oczkowy 10mm na rurce przy pompce hamulcowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując poprzednią furę od znajomego przy pierwszym otwarciu bagażnika znalazłem wiadro i plastikową butelkę a przy odkurzaniu wnętrza znalazłem z 3 fifki i kilka fotek z zielonym...

 

Dobrze, ze nie miałem kontroli bo byłby trochę przypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności