Skocz do zawartości
Mlody_tm

Dziwne zachowanie silnika gdy jest zimny ?

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem, żadnych wycieków, wszystko na miejscu ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik masz nowy czy używany. Czy ma takie same wszystkie numeru? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujnik kupiłem nowy ten poprawiony z Bosch do był w temacie poruszany i zaraz po wymianie na niego zaczął świrować, zmieniłem przed chwilą na ten co miałem i błąd dalej powraca... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz piny w wtyczce instalacje kabli czy gdzies nie naruszyles czegos. A jak nie pomoże to jedynie mechanik i próbować na nowo programowac czujnik. Ja ostatnio wymienialem ale kupilem używany o tych samych numerach i zero błędów silnik ciszej chodzi bynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby jakieś kable czy coś się uszkodziły bo by błąd raczej non stop wywalało... a tutaj po wyłączeniu i włączeniu silnika działa normalnie dopóki się turbina nie załączy, dopóki nie jest silnik pod obciążeniem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy ten czujnik z drugiej strony od zaworu się nie spierdzielił... bo błąd ewidentnie mówi ze to na szynie właśnie od common rail... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł bym poprosić jakąś dobrą duszę o zrobienie zdj czujnika jak jest usadzony w waszym silniku proszę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój Passat B7 TDI 170 koni miał problem szarpania gpo 170 tys km do 250 tys km, ponieważ auto serwisowane w ASO to wiadomo że nikt nic nie wiedział w ASO co to może być i kazali mi zapłacić za temat jak za nowy silnik bo zrobili by to jeżeli za każdy niuans będę bulił no i miałem to w dupie i tak jeździłem.

Podpowiem że od kiedy tankuje w Shell to problemu nie mam i w ogóle od 20 tys km nie mam już tematu szarpania ale całkowicie darowałem sobie tankowanie w innych stacjach. Czy to przypadek ? Nie wiem ale sami sobie odpowiedzcie. Wcześniej tankowałem tylko na BP.       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, ja  też jeżdżę na Shell bo na innym paliwie auto dostawało jakiś czkawek podczas jazdy nawet Webasto się dusiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności