Skocz do zawartości
ptaku

Opony i Felgi - wszystko na temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za zainteresowanie i informację. Może ktoś z Was przesiadł się z 17 na 18 i mógłby się wypowiedzieć na okoliczność komfortu? Będę zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zimówki 17, a letnie 18 ... i szczerze mówiąc, różnic nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki sam zestaw i roznic tez nie widze, powiem ze na 18ach nawet jakos przyjemniej ni sie jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza aktywność utwierdziła mnie w przekonaniu, ze dobrze zrobiłem sprzedając swoje 17 London . Teraz próbuje zorganizować zestaw dartford 18 . Jakoś przyjemniej wyglądają :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje, ja zaluje ze nie kupilem kompletu drugich 18ek na zime. 17 wygladaja srednio ale ujda, a passat B8 na 16ach wyglada smiesznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasza aktywność utwierdziła mnie w przekonaniu, ze dobrze zrobiłem sprzedając swoje 17 London . Teraz próbuje zorganizować zestaw dartford 18 . Jakoś przyjemniej wyglądają :) pozdrawiam

 

Jest na allegro kilka kompletów Dartford nawet z oponami. London mogły zostać na zimę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest na allegro kilka kompletów Dartford nawet z oponami. London mogły zostać na zimę :)

 

Rzeczywiście są , tylko ja potrzebuje srebrnych . I raczej nowych . Na zimę mam specjalną zimowa felgę dedykowana na zimę . Zakupiona w salonie Vw . 17 cali . London już jeździ u szczęśliwego nabywcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....a ja wciaz czekam na zamowione 19 :) , na uwolnione Darfordy juz czekaja Brigstony Blizzaki nowki z Allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....a ja wciaz czekam na zamowione 19 :) , na uwolnione Darfordy juz czekaja Brigstony Blizzaki nowki z Allegro:)

Panowie a co myślicie o 19 właśnie ? Chodzi mi o komfort przede wszystkim . Nie mam dcc ale skoro już się zdecydowałem na cos większego , to zaczynam brać pod uwagę VERONA ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dcc przemyślabym temat. Z tego co czytaM to większość posiadaczy B8 na 19 ma jednak ten wynalazek. Ja tez. Spróbuj znaleźć delera który może ma jakiś egz. na 19 bez dcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez dcc przemyślabym temat. Z tego co czytaM to większość posiadaczy B8 na 19 ma jednak ten wynalazek. Ja tez. Spróbuj znaleźć delera który może ma jakiś egz. na 19 bez dcc

 

Znajdzie się amator 19 bez dcc ? Proszę o komentarz dotyczący komfortu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W skrócie... Za mała średnica, nie pasują takie do Passata (ponad 3cm różnicy!)

Oczywiście założyć się da ale będzie to wyglądało śmiesznie no i te przekłamania.... Dopuszczalna różnica to 2% względem fabrycznych , a tu masz grubo ponad to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W skrócie... Za mała średnica, nie pasują takie do Passata (ponad 3cm różnicy!)

Oczywiście założyć się da ale będzie to wyglądało śmiesznie no i te przekłamania.... Dopuszczalna różnica to 2% względem fabrycznych , a tu masz grubo ponad to

 

Wielkie dzięki za komentarz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś jest zainteresowany zamianą. Posiadam nowe SoHo/ 17 z oponami i chętnie bym je zamienił na 18 Dartford z nowymi oponami. Oczywiście z moją dopłatą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może ktoś jest zainteresowany zamianą. Posiadam nowe SoHo/ 17 z oponami i chętnie bym je zamienił na 18 Dartford z nowymi oponami. Oczywiście z moją dopłatą.

Pozdrawiam

 

A ja bym chętnie odkupił dartford z oponami bez zamiany :) . Tak na marginesie , jeździłeś na 18 ? Czuć różnice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chętnie odkupił dartford z oponami bez zamiany . Tak na marginesie , jeździłeś na 18 ? Czuć różnice ?

 

Jeździłem i faktycznie Passat zachowuje się dosyć komfortowo na tych 18. Wielkiej różnicy nie ma w tym względzie. Z drugiej strony w Accordzie też przebiłem 3 x 18... to się jeszcze zastanawiam. . Jak chcesz kupić, to jest kilka kompletów na allegroszu, ale ciekawe jakie jest ich pochodzenie. Kto sprzedaje nowe felgi z oponami za 6 tys jeśli ma je z legalnego źródła? Kiedyś mi samochód ukradli, to wiem jakie to uczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździłem i faktycznie Passat zachowuje się dosyć komfortowo na tych 18. Wielkiej różnicy nie ma w tym względzie. Z drugiej strony w Accordzie też przebiłem 3 x 18... to się jeszcze zastanawiam. . Jak chcesz kupić, to jest kilka kompletów na allegroszu, ale ciekawe jakie jest ich pochodzenie. Kto sprzedaje nowe felgi z oponami za 6 tys jeśli ma je z legalnego źródła? Kiedyś mi samochód ukradli, to wiem jakie to uczucie :)

 

Szukam srebrnych . Na Allegro są same antracyty. Niestety . Cos czuje ze bede musiał przez ASO kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam srebrnych . Na Allegro są same antracyty. Niestety . Cos czuje ze bede musiał przez ASO kupić .

Kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności