Skocz do zawartości
wariat19804

passat b6 nie odpala piloty nie dzialaja

Rekomendowane odpowiedzi

mam orginalny sprzet nic nie przerabiane .

 

 

 

Masz wzmacniacz? Jeśli tak to jaki i jak podłączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po prawidłowym zakodowaniu nawigacji błędy powinny zniknąć. Masz wykodowany wzmacniacz i radio uważa że powinno mieć podłączone głośniki. A ponieważ ich nie widzi to zgłasza błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha ok dzieki za pomoc :kumple

 

Adressword : 37

Numer VAG :1T0035680D

Nazwa :System nawigacji

Opis ster. :J0506RNS-MID

 

Komunikacja :TP2.0, CANT=300 CANE=4D8

Wersja SW :4120

Kodowanie :00000400000000000000

 

Znalezione bledy

 

0412 Sterownik niezakodowany

0367 Przedni prawy głośnik niskotonowy

0366 Przedni lewy głośnik niskotonowy

0369 Tylny prawy głośnik niskotonowy

0368 Tylny lewy głośnik niskotonowy

 

tak mam navi zakodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyś tam musiał zdrowo namieszać za pierwszym razem :)

Wcale nie masz zakodowane :)

 

00000400040000810000

to jest kodowanie mojego rns-a jeszcze przed założeniem wzmacniacza

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko ..... juz duzo naprawione zostal reczny jutro kupie przycisk i zobacze , te glosniki iwebasto nie dziala brak bledow wlacza sie na 1 sekunde i wylacza a dzialalo , dzisiaj zauwazylem

 

 

 

Tyś tam musiał zdrowo namieszać za pierwszym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dalej walcze kupilem przycisk recznego z literka c wyiagam swoj patrze tez literka c ale zamienilem i to samo w sterowniku 0 bledow ale nie moge wejsc w dopasowanie ani nastawy podstawowe bo wyskakuje komunikakt ze nie moze polaczyc sie ze sterownikiem dziwne niby polaczony . jak sie dostac do tego sterownika recznego wktorym jest miejscu dokladnie co trzeba odkrecic poszukal bym ale mam taki problem z netem ze masakra .i jeszcze jedno jak zrobizeby w liczniku pokazywalo navigacje i radio ??

 

 

 

 

 

lekko ..... juz duzo naprawione zostal reczny jutro kupie przycisk i zobacze , te glosniki iwebasto nie dziala brak bledow wlacza sie na 1 sekunde i wylacza a dzialalo , dzisiaj zauwazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to drugie pytanie odpowiem. Wejdź w nawigację i w długim kodowaniu musisz odznaczyć BAP potem restart navi i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymantowalem modul hamulca recznego mam nr 3C8907801E i nie moge znaleźć czy moze byc z inna literka na koncu np. A lub B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymantowalem modul hamulca recznego mam nr 3C8907801E

 

Miłej zabawy - ostatnio we własnym aucie pół dnia z kompem na kolanie aby nowy zakodować (stary moduł padł) - wszystko szło sprawnie i pięknie aż utknąłem ponieważ..... rocznik produkcji pomyliłem z poprzednim b6 :D (nr. bloków inne).

 

p.s

Czytając Twoje poprzednie posty - jedź do kogoś kumatego

 

słabo szukasz tego modułu (popytaj w temacie o nr. części jakie ,,następne'' pasują - mi wysypało etkę to nie sprawdzę :( )

 

http://allegro.pl/vw-passat-cc-modul-hamulca-recznego-3c8907801e-i5535918080.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pw lub tel 609775459 pomogę ps daleko masz do Rybnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem od tego goscia ale gosc kreci najpierw powiedzial ze nie ma pozniej ze poszuka i stoje z niczym jest jeden w polsce on oglasza 1 w niemczech 150e i tyle . tylko dziwi mnie to ze reczny mi dziala wszystko ok zero bledow a miga ta kontrolka w liczniku ?? a ty Robert jakie masz kodowanie moze mam zle moje to 000057 .

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

moj jest taki [ATTACH=CONFIG]134271[/ATTACH]

 

 

 

a taki mi wyslal

 

[ATTACH=CONFIG]134272[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie masz kodowanie moze mam zle moje to 000057

 

0000057 = Parking Brake with Auto-Hold (Rest of World / PR-UH2)

 

Jeśli masz autohold to dobre.

Moduł ok,tylko po wymianie pamiętaj że na liczniku zapali się od groma kontrolek i gong,gong,gong :D

 

kodowania:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Tiguan_(5N)_Parking_Brake

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Tiguan_(5N)_Brake_Electronics

 

Przeczytaj dokładnie,zachowaj kolejność i nie patrz że to Tiguan (tak jest rozpisany przez Ross-Tech Passat powyżej 2008r )

Pamiętaj też o 30sek. odstępach przy otwieraniu/zaciskaniu/testowaniu zacisków elektrycznych z tyłu, bo uwalisz moduł.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja i tak zamowilem ten modul do pl a pod koniec miesiaca zjezdzam na urlop to moze wpadne do ciebie i to ogarniesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pod koniec miesiaca zjezdzam na urlop

 

a ja prawdopodobnie wyjeżdżam - hmm Nowa Ruda,klepnij priva do romeo,będziesz nawet miał bliżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ciebie mam 80 km a do rybnika 300km

 

 

 

a ja prawdopodobnie wyjeżdżam - hmm Nowa Ruda,klepnij priva do romeo,będziesz nawet miał bliżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do ciebie mam 80 km a do rybnika 300km

 

Wyślij mi priva wcześniej - będę to pomogę,jeśli wyjadę polecisz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec dzieki Robert poradzilem sobie z tym sterownikiem zakodowany i dziala ale jak sie wszystko na liczniku zapalilo to sie zielony zrobilem . ale powoli poszlo masz piwo duze. ale za to nie moge dac sobie rady z tym radiem jak bym nie zakodowal to mam blad , sterownik nie zakodowany , albo inne kodowanie , blad wszystkich glosnikow , odkrylem tez ze mam wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy moze jego sie jakos koduje . i druga sprawa ustawiam trase na navi wszystko ok prowadzi do celu ale jak tylko sie zaczymam na parkingu zgasze auto to wszystko sie kasuje musze na nowo wpisywac cel i przy wkladaniu kluczyka do stacyjki ,raz sie samo wlaczy radio a 5 razy musze przyciskiem wlaczac . to tyle .

 

 

 

 

Wyślij mi priva wcześniej - będę to pomogę,jeśli wyjadę polecisz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Jestem w Chorwacji i moj passat b6 padl. Zaczęlo sie od kontrolki ze niby jakies swiatlo. Nastepnie na pilota nie reagowal, nie zamykal i nie otwieral. Potem komunikat AFS. Odlaczylem aku i dalem rady odpalic. Nie dzialaly kierunki, klima i asr sie palil. Zgasilem i odpalilem i wszystko zgaslo. Klima dmuchala ale nie chlodzila. Potem znowu komunikat AFS. Zgasilem i juz kaplica. Odlaczanie aku juz nic nie dalo. Po otwarciu drzwi powinien wyswietlac sie obrazek ze drzwi otwrte. Wkladam kluczyk i zupelnie ciemno na zegarach, jakby brak zaplonu. nawet klapy tylnej nie moge otworzyc. Oswietlenie wewnetrzne pali sie tylko jak je wlacze. Hamulec reczny wczesniej zalaczylem i juz teraz nic nie reaguje. Bezpieczniki sprawdzilem. Mozna cos samemu poradzic, czy wolac autolawete. Aku wydaje sie nie wyczerpane, tym bardziej ze jest nowe. Dodam ze radio dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,przydałby się komputer i kabel do podpięcia :(

Jeśli jesteś pewny że aku na 100% dobry,zacznij od sprawdzenia bezpieczników - tych obok akumulatora - mają duże wartości.

Znajdziesz je z przodu auta po prawej stronie obok aku - czerwone grube kable,idące w pionie (do góry)do skrzynki - zdejmij czarny dekiel,znajdziesz bezpieczniki. Inaczej na odległość nikt nie pomoże - laweta i warsztat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybką odpowiedz. Sprawdzalem te bezpieczniki i są OK. Oczywiscie jutro powtorze sprawdzanie wszystkich bezpiecznikow, tych w kabinie tez. Moze jakies inne pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności