Skocz do zawartości
bullet

Chińska podróba RNSa co tam można wgrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W prezencie do auta dostałem Chinskiego RNSa.

Jaki tam jest system i co można w niego wgrać?

Czy ktoś ma taie cudeńko i mógłby sie podzielić opiniami, instrukcjami co z czym sie je.

mam wejscie na dwie karty SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litości, żadnych oznaczeń? nic?............ to może zwróć się do wróża Macieja to ci przyjaśni.........

system tam jest taki jaki wrzucił skośnooki, może WM5, WM6, a może Andek........

samych firm jest od ch*****, a każdatłucze jeszcze po XXX modeli.... (erskin, K&M, SH.... itd, itd...........) poszukaj na alledrogo, na ebayu lub alibabie... napewno znajdziesz swój prezent z pełnym opisem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam najmocniej. myslałem że jest jeden model.

 

44.jpg

 

jesli to cos pomoże?

to chyba WD6050

 

czy ktoś potrafi zrobić takie menu VW na tym chińczyku?

6-5-Auto-Radio-ANS510-for-VW-RNS510-Passat-Golf-Magotan-Golf-Seat-Polo-Skoda-Can-Bus-DVD-Bt-GPS-.jpg

28_1341212845782.jpg

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy chińczyk, troszkę starszy model bo już go ciężko gdzieś w sprzedaży znaleźć....

coś takiego

http://archiwumallegro.pl/nawigacja_tv_dvd_divx_mp3_vw_passat_golf_touran-1208932650.html

 

teraz bardziej chodzą już takie

http://allegro.pl/vw-seat-skoda-nawigacja-gps-vs-gold-divx-mp3-i5024031163.html

 

ale możliwości powinny być podobne.............

sądząc po kolorach to system najprawdopodobniej Win CE 5.0 lub 6.0 (w wyposażonych w Androida zazwyczaj menu jest takie bardziej cukierkowate.. :D )

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz zależy jaką masz wersję WM w tym cudzie techniki. Jeśli jakieś 5 to pozamiatane, nie zmienisz nic. Jak jakiś WM6 to to Office ci na tym pójdzie. Tylko gdzie podłączyć klawiaturę :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz zależy jaką masz wersję WM w tym cudzie techniki. Jeśli jakieś 5 to pozamiatane, nie zmienisz nic. Jak jakiś WM6 to to Office ci na tym pójdzie. Tylko gdzie podłączyć klawiaturę :hmm

 

sam poleciałem wcześniej z tym błędem, nie WM tylko Win CE (to już historia to i wersje siem mieszają.. ;) )

jeśli 5.0 to faktycznie pozamiatane ale akurat w tym okresie w zależności od chińskiej manufaktury pakowali 5.0 lub 6.0....

jeżeli 6.0 to nic nie musi bo w 6.0 MS Office (i tu faktycznie wersja mobile) był już w samym systemie (mam na swoim starym palmku hp4700, jak miałem 5.0 nie było, jak zrobiłem upa do 6.0 to Office pojawił się automatycznie...) i klawiatura dotyk też jest, inna kwestia to odpalić sprzęt bez nakładki (te całe menu....) żeby wejść do żywego WCE6.0 lub.... no jest parę sztuczek jak obejść ale to nie ten temat....

 

acha no i pójdzie dowolna nawigacja pod winde.. (AM, IGO, MapaMap.. itd..)

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zielony w kwestii software. ale troszke zrozumiałem że musze wgrać cos pod windowsa.

jutro kumpel mi przyniesie swoja karte pamieci z navigacja pod Windows i zobaczymy co z tym mozna zrobić.

jest ktos na forum kto ma takie cudeńko? i wie jak sie tym bawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj w menu (nakładce na system...) jest możliwość uruchomienia nawigacji.

Domyślnie uruchamia się program nawigacyjny zainstalowany w urządzeniu.

W ustawieniach urządzenia powinna być wpisana "Scieżka dostępu" do programu nawigacyjnego.

W chwili (chęci) uruchomienia navi z karty SD może być potrzeba w ustawieniach zmiany (zmodyfikować odpowiednio) ścieżki, żeby uruchomiło program z karty (może zaistnieć konieczność, że nawigacja na karcie musi znajdować się w katalogu o takiej samej nazwie jak ten w urządzeniu lub plik uruchamiający musi mieć taką samą nazwę..... itd... możliwości jest parę, a ja piszę z pamięci...

oczywiście dwa wejścia na karty nie są wsółzamienne, mapa wejdzie tylko z tego oznaczonego GPS, drugi slot jest dla odtwarzania plików multimedialnych...

ponadto w zależności od tego czy jest system 5.0 czy 6.0 czyta różne wielkości i formaty kart (5.0 tylko chyba SD FAT karty do 2 lub 4 GB, niekoniecznie SDHC, 6.0 32 lub 64GB SDHC...) w duuuuuuuużym skrócie i z pamięci..........

no i oczywiście możesz jeszcze na ekranie zrobić sobie wizualizacje jak są czujniki parkowania, obraz z kamerki cofania, blutek, pen na mikroUSB i jeszcze parę innych ciekawostek... miłego testowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ponieważ to jest windows to tylko pamiętaj że jak się zawiesi to gasisz silnik, otwierasz drzwi, wysiadasz, zamykasz drzwi, otwierasz drzwi, wsiadasz, zamykasz drzwi, odpalasz i powinno być ok. Zresztą znasz tę procedurę z alfy :lol3 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma takie radio tez kupił razem z passatem mapę miał iGO8, AutoMapa śmigała. sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz ponieważ to jest windows to tylko pamiętaj że jak się zawiesi to gasisz silnik, otwierasz drzwi, wysiadasz, zamykasz drzwi, otwierasz drzwi, wsiadasz, zamykasz drzwi, odpalasz i powinno być ok. Zresztą znasz tę procedurę z alfy

 

dobre dobre :)

 

jest windows 6.0

czy ktoś ma grafiki VW do tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności