Skocz do zawartości
Crayo

RNS 315 - pojemność karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że w instrukcji jest napisane , że maksymalna pojemność karty wynosi 32 GB - czy ktoś z kolegów próbował "upchnąć" 64 GB lub 128 GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że w instrukcji jest napisane , że maksymalna pojemność karty wynosi 32 GB - czy ktoś z kolegów próbował "upchnąć" 64 GB lub 128 GB?

 

obsługiwana max karta może być związana z systemem karty, jeśli czyta czytnik tylko np. FAT32 to wyżej nie podskoczysz, jeżeli czyta NTFS to masz szansę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli czyta NTFS to masz szansę

Kolego nie wypisuj głupot, SD i NTFS ? :blady

 

Wiem, że w instrukcji jest napisane , że maksymalna pojemność karty wynosi 32 GB

Bo urządzenie za pewne obsługuje jedynie standard FAT32.

Stawiam w ciemno że 64 lub 128GB też obsłuży po uprzednim przeformatowaniu ich z systemu exFat na FAT32. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie wypisuj głupot, SD i NTFS ? :blady

 

 

Bo urządzenie za pewne obsługuje jedynie standard FAT32.

Stawiam w ciemno że 64 lub 128GB też obsłuży po uprzednim przeformatowaniu ich z systemu exFat na FAT32. :ok

Pozdro.

 

Mam rozwiązanie - spróbowałem na 64 GB z aparatu - i działa...

 

Jest jedno "ale" w WIN7 nie ma sytemu FAT32 - WinXP "nie łyka" więcej niż 32 GB. Trzeba się posłużyć programikiem fat32format - odpalany z linii poleceń.

 

Przy kilku plikach czyta kartę bez problemu - właśnie ładuję ją do pełna muzyką i zobaczę jak się zachowa.

 

 

Dzięki za wskazówki!

-

EDIT: Zapełniłem kartę prawie w 100% (zostało poniżej 1 GB) - RNS odczytał ją bez problemu.

poprzednie karty 32GB były w systemie exFAT ale już 64GB w tym formacie nie potrafił odczytać.

Edytowane przez Crayo
dodatkowe info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności