Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, zadziałało w/g opisu @piecu - oczywiście w telefonie carplay miałem wyłączony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłącz pod USB pod radiem, tam powinno działać. Port USB tu i port USB w podłokietniku tylko z zewnątrz są takie same ;-)

 

W którym miejscu jest USB pod radiem?. Mam Discovery PRO oraz telefon Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod klapka:), ale jak na moj gust USB to USB, z czego ma ta roznica wynikac to nie mam pojecia:)

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu jest USB pod radiem?. Mam Discovery PRO oraz telefon Premium.

 

W premium go nie ma, masz za to slot na kartę SIM pod wejściem na płyty. Dodatkowe gniazdo USB jest w instalacji telefonicznej Komfort. Wtedy też jest tam większa półka na telefon, a gniazdo 12V jest wyrzucone na tunel środkowy obok ręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem modem huawei e3372h z kartą sieci play. Po włożeniu do usb system nie wykrywa modemu. Podaje komunikat o błędzie odczytu usb. Mam discovery pro. Ktoś pomoże jak to odpalić? Dodam tylko, że z telefonu ciągnie neta bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro msz neta z telefonu, to po co ci ten modem dodatkowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za każdym razem muszę nawiązywać połączenie hotspot. Poza tym wydaje mi się wygodniejszym rozwiązaniem niezależny od komórki net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wloz karte do samochodu, bedziesz mial niezalezny net:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wloz karte do samochodu, bedziesz mial niezalezny net:)

 

Nie ma slotu na kartę sim niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorry, moze nie wszystkie modemy sa obslugiwane po prostu:(, gdzies wczesniej ktos pisal jaki modem chodzi ale nie pamietam juz.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

to moze telefon na 2 karty sim?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stick działa tylko z discover media. Trzeba kupić coś co udostępnia neta przez wifi, np. mobilny hotspot. Są też takie dongle na usb z GSM i WiFi, które działają jak hotspot, a z usb biorą tylko prąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kicha. Wyrzucona kasa w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja w telefonie udostępniam internet i auto się łączy samo bez problemu i nie trzeba dodatkowych kart sim. Ja mam discover media i wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Androida to można zainstalować apkę Automate i stworzyć flow, który będzie włączał hotspot po połączeniu z autem przez BT, a po rozłączeniu go wyłączał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sas, zobacz czy to urządzenie http://www.tp-link.com.pl/products/details/TL-MR3020.html obsługuje tego dongla. Jeśli tak, to cena routera jest niewielka (ok 110 zł).

Mam takowy z modemem lte plusa (jakiś staroc 3 letni). Działa zawaliście. Router podpięty do zasilania w bagażniku :).

Minus taki, że net pojawia się po ok 2-3 minutach od włączenia zapłonu, ale to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@sas, zobacz czy to urządzenie http://www.tp-link.com.pl/products/details/TL-MR3020.html obsługuje tego dongla. Jeśli tak, to cena routera jest niewielka (ok 110 zł).

Mam takowy z modemem lte plusa (jakiś staroc 3 letni). Działa zawaliście. Router podpięty do zasilania w bagażniku :).

Minus taki, że net pojawia się po ok 2-3 minutach od włączenia zapłonu, ale to nie przeszkadza.

 

Ok. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdza się coś takiego: http://allegro.pl/modem-router-2w1-lte-4g-3g-huawei-e8278-150mb-s-i6338405393.html Włącza się w kilkanaście sekund. W dodatku idealnie pasuje do gniazda zapalniczki obok podłokietnika, router fajnie się składa do tego małego schowka obok. Nie chciałem w bagażniku bo blachy naokoło znacznie pogarszają odbiór sygnału, co w aucie akurat ma duże znaczenie, ponieważ często jest się poza miastem. Zawsze można podłączyć dodatkową antenę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - jest sobie taka apka na androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.volkswagen.carnet.eu.eremote&hl=pl

Wczoraj sobie ją zainstalowałem i połączyłem z car-net, ale nie miałem informacji o stanie samochodu, co wydaje się logiczne - samochód ma internet tylko kiedy jest w nim komórka z hostspotem.

 

Zastanawiam się jak to jest z modemami takimi jak piszecie - czy samochód utrzymuje połączenie z netem cały czas, czy tylko przy zapłonie?

Jeśli tylko przy zapłonie, to znaczy, że ww. apka ma sens tylko dla tej najdroższej instalacji telefonicznej i aktywnej karcie SIM w schowku? Trochę lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa Airboxa z Orange do podłączenia netu w samochodzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze aktywny car-net jest tylko w GTE i elektrycznych. Nie trzeba tam chyba nawet za to dopłacać bo idzie przez jakiś wbudowany modem i kartę SIM. Tak to na pewno działa w e-Up. W nie-elektrycznych tylko przy włączonym zapłonie, ale i tak w apce można co najwyżej wprowadzić cele nawigacji. Jeśli się wprowadzi przy wyłączonym samochodzie to pobierze je po włączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności