chris_45 Zgłoś #1 Napisano 19 Stycznia 2007 Już nieraz pisałem, ale chyba wreszcie rozgryzłem co jej dolega. Wyglada na to, że na stałe zapamiętała miejsce startu (spod domu) I gdziekolwiek nie jestem, pokazuje mi trasę do celu spod domu. Niezależnie od tego jednak, pokazuje mi na mapie wskaźnikiem. gdzie aktualnie jestem, tylko, że trasa nie jest wyznaczona od tego miejsca, a od domu... I wczasie jazdy wskaźnik pokazuje dobrze moje położenie, ale trasa jest nie tak pokazana.. Jak to usunąć ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adams Zgłoś #2 Napisano 19 Stycznia 2007 umiesz dobrze obsługiwać navi? wiesz jak się ustawia cel jazdy? bo jak nie ustawisz to będzie Ci tak właśnie pokazywało jak opisałeś... napisz do mnie to wyśle Ci na maila elektroniczną instrukcję obsługi do MFD jak chcesz... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chris_45 Zgłoś #3 Napisano 19 Stycznia 2007 napisałem. ale wiesz, ja mam jakąś instrukcję, i nic według mnie źle nie robię... normalnie po kolei : podaj cel, więc wpisuję cel lub wybieram go już z listy zapamiętanych celów.. potem : prowadź start, więc wciskam prowadź start i mam dwa głosowe komunikaty o przeliczaniu drogi do celu.. a na mapie pokazuje się właściwy cel, ale trasa do niego wiedzie spod mojego domu, chociaż ja w tym momencie jestem gdzie indziej... strzałka z moim położeniem jest właściwa i podąża po mapie jak trzeba tylko ta niebieska wytyczona przez navi linia drogi do celu jest w ogóle gdzie indziej... jakim cudem zapamiętał się start spod mojego domu ? jak kupowałem Paska w Stargardzie Szczecińskim to navi prowadziła mnie pięknie do samego domu więc to nie jest wada navi, jak sądzę.. coś musiałem kiedyś nacisnąć, może flagę, pod domem i tak sie porobiło... co teraz zrobić, żeby "wyzerować jakoś" moją navi ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BLaDeND Zgłoś #4 Napisano 12 Lipca 2010 i co, udalo sie cos zdzialac? ja u siebie mam dokladnie takie same objawy. ilosc satelit: 5-6. trase wyznacza, ale pozniej nie prowadzi. i co ciekawe trasa jest wyznaczona z innego miejsca niz jestem. ale moja pozycje pokazuje dobrze ... oprogramowanie mam po polsku, chyba jakies modyfikowane bo auto sprowadzone jakis czas temu z niemiec. co ciekawe do niedawna wszystko chodzilo dobrze! ostatnio cos mi sie zepsulo... ma ktos pomysly? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach