Skocz do zawartości
chris_45

Nawigacja MFD "C" duża kolorowa - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Już nieraz pisałem, ale chyba wreszcie rozgryzłem co jej dolega.

 

Wyglada na to, że na stałe zapamiętała miejsce startu (spod domu)

I gdziekolwiek nie jestem, pokazuje mi trasę do celu spod domu.

Niezależnie od tego jednak, pokazuje mi na mapie wskaźnikiem. gdzie aktualnie jestem, tylko, że trasa nie jest wyznaczona od tego miejsca, a od domu...

 

I wczasie jazdy wskaźnik pokazuje dobrze moje położenie, ale trasa jest nie tak pokazana..

 

Jak to usunąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiesz dobrze obsługiwać navi? wiesz jak się ustawia cel jazdy? bo jak nie ustawisz to będzie Ci tak właśnie pokazywało jak opisałeś... napisz do mnie to wyśle Ci na maila elektroniczną instrukcję obsługi do MFD jak chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem.

ale wiesz, ja mam jakąś instrukcję, i nic według mnie źle nie robię...

normalnie po kolei : podaj cel, więc wpisuję cel lub wybieram go już z listy zapamiętanych celów..

potem : prowadź start, więc wciskam prowadź start i mam dwa głosowe komunikaty o przeliczaniu drogi do celu..

 

a na mapie pokazuje się właściwy cel, ale trasa do niego wiedzie spod mojego domu, chociaż ja w tym momencie jestem gdzie indziej...

 

strzałka z moim położeniem jest właściwa i podąża po mapie jak trzeba

 

tylko ta niebieska wytyczona przez navi linia drogi do celu jest w ogóle gdzie indziej...

 

jakim cudem zapamiętał się start spod mojego domu ?

 

jak kupowałem Paska w Stargardzie Szczecińskim to navi prowadziła mnie pięknie do samego domu

 

więc to nie jest wada navi, jak sądzę..

 

coś musiałem kiedyś nacisnąć, może flagę, pod domem i tak sie porobiło...

 

co teraz zrobić, żeby "wyzerować jakoś" moją navi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, udalo sie cos zdzialac?

 

ja u siebie mam dokladnie takie same objawy. ilosc satelit: 5-6. trase wyznacza, ale pozniej nie prowadzi. i co ciekawe trasa jest wyznaczona z innego miejsca niz jestem. ale moja pozycje pokazuje dobrze ... :/

 

oprogramowanie mam po polsku, chyba jakies modyfikowane bo auto sprowadzone jakis czas temu z niemiec. co ciekawe do niedawna wszystko chodzilo dobrze! ostatnio cos mi sie zepsulo...

 

ma ktos pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności