Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawialem to ambiente plus zniknelo bo nigdzie poza Polska i Szwajcaria nie bylo go nawet w koniguratorze, z tym ze w Szwajcarii jest seryjne w highline a zwykle ambiente jest seryjne w comfortlinie, w Austii zwykle ambiente tez jest w serii w highlinie. Z tego co mowia na razie nieoficjalnie to bedzie prawdopodobnie dostepne po 22tyg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem konfigurator austriacki i tam w HL wydaje mi się że standartem jest zwykły ambient ale mogę się mylić. Ja zamówiłem to też się mogę podzielić jak odbiorę (ale to chyba w czerwcu)

Natomiast w konfiguratorze austriackim znalazłem opcję "Netztrennwand" która by mnie interesowała. Wie ktoś czy jest to dostępne w Polsce? W oficjalnym konfiguratorze nie ma ale podgrzewanej kiery tez nie a można zamówić. Chodzi o taką siatkę dołączaną do rolety w kombi którą można rozwinąć albo za tylnymi siedzeniami (przy ich pozycji pionowej) albo za przednimi fotelami (jak siedzenia są złożone). Mam takie coś w A4 B6 i chciałbym takie coś też w Passacie. Nie byłoby problemu za jakiś czas kupić po prostu taką roletę z taką opcją ale do tego potrzebne są jeszcze zaczepy w podsufitce, których to w żadnym passacie kombi które oglądałem w PL nie występują

 

Edit: http://www.netcarshow.com/volkswagen/2015-passat_variant/1024x768/wallpaper_2a.htm

 

Chodzi o te otworki króte widać na tym zdjęciu w podsufitce nad tylną boczną szybą miedzy rączką a światełkiem i nad tylną kanapą

Edytowane przez Sidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie byłoby problemu za jakiś czas kupić po prostu taką roletę z taką opcją ale do tego potrzebne są jeszcze zaczepy w podsufitce, których to w żadnym passacie kombi które oglądałem w PL nie występują

Dołożenie siatki bagażnika nie problem, kupujesz uchwyty, montujesz pod podsufitką, w niej wycinasz otwór, montujesz maskownice i już.

Za części w ASO zapłacisz jakieś 250, do tego roleta.

A że żaden passat który oglądałeś tego nie miał, bo pewno nikt nie zaznaczył tego przy zamówieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy. Mam pytanko. Oglądałem B8 w salonie i zauważyłem ze nie ma w podsufitce takich dwóch Led które oświetla ja okolice lekarka. Możliwe to jest ?? W superbie mam takie coś a tu nie ma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci takie zdjęcie

 

f42810d925caea38ae75db3797e8f995.jpg

 

Widać podświetlenie klamek, drzwi, okolice nóg i paski w drzwiach + świeci coś z sufitu.

 

To jest ten pakiet AMBIENT ??

Co więcej ma AMBIENT PLUS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem w sieci takie zdjęcie

 

f42810d925caea38ae75db3797e8f995.jpg

 

Widać podświetlenie klamek, drzwi, okolice nóg i paski w drzwiach + świeci coś z sufitu.

 

To jest ten pakiet AMBIENT ??

Co więcej ma AMBIENT PLUS ??

 

Z tego co pamiętam z moich jazd testowych to będzie Ambiente.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na podsufitce nie ma ledów oświetlających tunel środkowy jak to było w B6/7. Są tylko lampki i sterowanie do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym zdjęciu coś świeci w podsufitce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu świecą się chyba przyciski od wyłączników lampek do czytania mapy.

 

Pakiet Oświetlenie Ambient

980,00*zł*

Oświetlenie wnętrza ambient w panelach drzwi, jednokolorowe

Światła LED otwartych drzwi, ostrzegawcze, we wszystkich drzwiach

 

Pakiet Oświetlenie Ambient Plus - lampki oświetlające przestrzeń wokół nóg podczas wsiadania/wysiadania z samochodu - dodatkowe oświetlenie w drzwiach, konsoli dachowej i na desce rozdzielczej - oświetlenie wnętrza z funkcją ściemniania - możliwość wyboru 3 kolorów oświetlenia - oświetlenie LED do czytania z tyłu z chromowanym obramowaniem - podświetlenie w listwach wykończeniowych w drzwiach - światła ostrzegawcze w drzwiach w technologii LED

 

Czyli wynika z tego ze różnią się możliwością wyboru kolorów, oświetleniem z podsfuitki i dodatkowym oświetleniem w konsoli centralnej(prawdopodobnie pod listwa tą która się łączy w całość z nawiewami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjęciu świecą się chyba przyciski od wyłączników lampek do czytania mapy.

 

Pakiet Oświetlenie Ambient

980,00*zł*

Oświetlenie wnętrza ambient w panelach drzwi, jednokolorowe

Światła LED otwartych drzwi, ostrzegawcze, we wszystkich drzwiach

 

Pakiet Oświetlenie Ambient Plus - lampki oświetlające przestrzeń wokół nóg podczas wsiadania/wysiadania z samochodu - dodatkowe oświetlenie w drzwiach, konsoli dachowej i na desce rozdzielczej - oświetlenie wnętrza z funkcją ściemniania - możliwość wyboru 3 kolorów oświetlenia - oświetlenie LED do czytania z tyłu z chromowanym obramowaniem - podświetlenie w listwach wykończeniowych w drzwiach - światła ostrzegawcze w drzwiach w technologii LED

 

Czyli wynika z tego ze różnią się możliwością wyboru kolorów, oświetleniem z podsfuitki i dodatkowym oświetleniem w konsoli centralnej(prawdopodobnie pod listwa tą która się łączy w całość z nawiewami)

 

Wynika z tego, że Ambient to straszny "golas" a na zdjęciu widać chyba Ambient Plus ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wynika z tego, że Ambient to straszny "golas" a na zdjęciu widać chyba Ambient Plus ....

Czemu, przecież wszystko się zgadza z opisem Ambient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w salonach dalej nie mają wiedzy nt danych technicznych np 1.8tsi... dzwoniłem do 3 salonów i w żadnym nie wiedzieli że na vw.de pojawiły się dane... Pełna profeska...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w salonach dalej nie mają wiedzy nt danych technicznych np 1.8tsi... dzwoniłem do 3 salonów i w żadnym nie wiedzieli że na vw.de pojawiły się dane... Pełna profeska...:)

 

To przechodzi jak dla mnie wszelkie ludzkie pojęcie........

 

Odnoszę wrażenie, że sprzedawcy są bardzo mocno sfocusowani na to, żeby po prostu sprzedawać towar, podpisywac umowy, niestety brak im wiedzy o sprzedawanym towarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przejechałem się Mondeo 180PS i powiem Wam, że mam bardzo pozytywne wrażenia. Wieczorem opiszę wrażenia w porównaniu do B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj przejechałem się Mondeo 180PS i powiem Wam, że mam bardzo pozytywne wrażenia. Wieczorem opiszę wrażenia w porównaniu do B8

 

Koniecznie opisz co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kebabowe forum http://www.passatturkiye.com/yeni-arac-alacaklar/8998-2015-passat-yeni-kasa-413.html

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128180[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128181[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128182[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kebabowe forum http://www.passatturkiye.com/yeni-arac-alacaklar/8998-2015-passat-yeni-kasa-413.html

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128180[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128181[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128182[/ATTACH]

 

 

ladny kolorek tego kebaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo u nas nikomu sie nie chce szukac jak najwiecej informacji o pasku tylko to co da importer w zeszycie mi tez sie teraz nawet ten indium podoba widac jak zmienia kolor od swiatla

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128187[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128188[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128189[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128190[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128191[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128192[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]128193[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności