Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluję !!

a dla tych niezdecydowanych i narzekających na długi czas realizacji """"polecam"""" poniższe ogłoszenie

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-b8-180-km-do-odbioru-w-kwietniu-ID4p9BMC.html

Dodane 14:19, 29 Maja 2015, id: 4036229922

 

ODBIÓR W KWIETNIU - toż to tylko rok !! to jest okazja ... to rocznik 2015 !! wiec będzie roczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie silnik sprawuje co wybrales za wersje i wyposazenie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

jak sie te act sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie silnik sprawuje co wybrales za wersje i wyposazenie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

jak sie te act sprawuje

 

Dam znać jak zrobię więcej kilometrów :). Na razie z 10 tylko zrobiłem. Pierwsza rzecz, którą zauważyłem to auto bardzo uspakaja. Mam jeszcze Mini 200 konne i tam aż się chce cisnąć non stop, a tu włącza się chillout straszny. Może przez to, że jest cicho wewnątrz auta.

Co do wersji to tak jak pisałem wcześniej brałem co było więc 1.4 ACT 150 konny comfortline z pakietem busissnes lakierem metalic. Brakuje mi paru rzeczy ale i tak nie jest źle. Jak będzie jakaś ładniejsza pogoda to wrzucę jakieś fotki.

 

Dodam jeszcze tylko, że wybór był pomiędzy Mondeo i Passatem ale w sumie to nie było co porównywać pod względem komfortu i jakości wykonania. Mondeo odpadło niestety bo czekałem na nie ponad 2 lata ale teraz jestem bardzo zadowolony z tej decyzji.

Edytowane przez Wieelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byc spokojnym na cpnie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dam znać jak zrobię więcej kilometrów :). Na razie z 10 tylko zrobiłem. Pierwsza rzecz, którą zauważyłem to auto bardzo uspakaja. Mam jeszcze Mini 200 konne i tam aż się chce cisnąć non stop, a tu włącza się chillout straszny. Może przez to, że jest cicho wewnątrz auta.

Co do wersji to tak jak pisałem wcześniej brałem co było więc 1.4 ACT 150 konny comfortline z pakietem busissnes lakierem metalic. Brakuje mi paru rzeczy ale i tak nie jest źle. Jak będzie jakaś ładniejsza pogoda to wrzucę jakieś fotki.

 

Dodam jeszcze tylko, że wybór był pomiędzy Mondeo i Passatem ale w sumie to nie było co porównywać pod względem komfortu i jakości wykonania. Mondeo odpadło niestety bo czekałem na nie ponad 2 lata ale teraz jestem bardzo zadowolony z tej decyzji.

 

a jaki kolor i felgi

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

czego ci brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Oak - tak to chyba się nazywa. Felgi przejściowe 16" Sepang ale długo z nimi nie wytrzymam więc już się rozglądam za 18".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety odbiór w następnym tygodniu, gdyż trzeba wymienić przednią szybę :wsciekly

[ATTACH=CONFIG]132537[/ATTACH]

 

Przy odbiorze sprawdź przede wszystkim powłokę lakierniczą wokół szyby!

Niestety często "lubią" uszkodzić w trakcie wimiany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza rzecz, którą zauważyłem to auto bardzo uspakaja. Mam jeszcze Mini 200 konne i tam aż się chce cisnąć non stop, a tu włącza się chillout straszny. Może przez to, że jest cicho wewnątrz auta.

Myślę, że to bardziej kwestia charakterystyki silnika.

Powiem Ci, że podczas pierwszej jazdy passkiem byłem zdziwiony, bo myślałem, że auto będzie lepiej przyśpieszać. Ale zmieniłem zdanie, gdy zobaczyłem prędkościomierz :) Tutaj jest dość łagodny i liniowy przyrost mocy, stąd auto nie prowokuje do ciśnięcia na odcięciu i szaleńczej jazdy, za to dobrze traktowane odwdzięcza się niskim spalaniem. Przynajmniej tak jest w b7, wątpię aby w b8 było gorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprytne wykorzystanie mirror link… zastanawialem sie do czego ma tak naprawde służyć ten system, teraz nabiera sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pierwsze 140 km po Wrocławiu zrobione, spalanie przy spokojnej jeździe 7,9l z komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprytne wykorzystanie mirror link… zastanawialem sie do czego ma tak naprawde służyć ten system, teraz nabiera sensu

aż tak wam nie podchodzi fabryczna nawigacja, by konieczne było odpalanie innej z komórki? Równocześnie maleje sens AID, gdyż map z komórki pomiędzy zegarami już nie odpalisz. Dla mnie mirror link wciąż pozostaje gadżetem dla gadżetu.

 

Równocześnie mogę wrzucić mały update po ok 1,5 miesięcznym użytkowaniu tapicerki St. Tropez. Wygląda na to, że raz w miesiącu będzie grana myjnia z "praniem" fotela kierowcy, gdyż te materiały brudzą się masakrycznie. Tak, jak wygląda teraz mój fotel od jeansów po 1,5 m-cu, fotel z jasną tapicerką w insignii nie wyglądał po 3 latach. No trudno, miało się zachciankę. Na szczęście mam jedną zaznajomioną koło firmy. Rano podrzucę, po południu odbiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że raz w miesiącu będzie grana myjnia z "praniem" fotela kierowcy, gdyż te materiały brudzą się masakrycznie. Tak, jak wygląda teraz mój fotel od jeansów po 1,5 m-cu, fotel z jasną tapicerką w insignii nie wyglądał po 3 latach.

 

No własnie zastanawiam się czy to wina skóry czy jeansu. aby wyeliminować jeans trzeba by sobie odpowiedzieć na pytanie czy każde jeansy (zwykłe, chińskie i markowe) farbują - brudzą jak się człowiek poci czy jakieś konkretne marki. O jeansach można długo dywagować, bo na jakość tapicerki na fotelu już nie mamy wpływu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu korzystania zebrałem się i dzisiaj oddałem fotele do czyszczenia i impregnacji powłoką kwarcową. Wyglądają i pachną jak nowe. Zobaczymy jak długo :) Opiszę za miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie zastanawiam się czy to wina skóry czy jeansu. aby wyeliminować jeans trzeba by sobie odpowiedzieć na pytanie czy każde jeansy (zwykłe, chińskie i markowe) farbują - brudzą jak się człowiek poci czy jakieś konkretne marki. O jeansach można długo dywagować, bo na jakość tapicerki na fotelu już nie mamy wpływu

Wydaje mi się, że skóry. Marki jeansów nie zmieniłem (Wrangler), w insignii nie było żadnych problemów. W passacie po 2 tygodniach zauważyłem pierwsze ślady, po miesiącu boczki zaczynają być czarne.

 

Po miesiącu korzystania zebrałem się i dzisiaj oddałem fotele do czyszczenia i impregnacji powłoką kwarcową.

daj znać, może i ja spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie odebrane 2.0 tsi. Wszystkie gadżety są super !!!!

Ale wisienka na torcie to dźwięk z pod maski, rewelacja !!!, niejedna V6 gorzej brzmi.

[ATTACH=CONFIG]132553[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132555[/ATTACH]

 

:blink impreza w pełni, widać po zdjęciach :tankujemy:

[ATTACH=CONFIG]132556[/ATTACH]

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obróć fotki, bo skrętu karku dostaje :)

Prośba - pstryknij więcej fotek dachu, były tu pytania o szklany dach.

A tak w ogóle to gratuluje oczywiście, i baw się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Panowie odebrane 2.0 tsi. Wszystkie gadżety są super !!!!

Ale wisienka na torcie to dźwięk z pod maski, rewelacja !!!, niejedna V6 gorzej brzmi.

[ATTACH=CONFIG]132553[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132555[/ATTACH]

 

W konfiguracji jest już zestaw tylnych panelów infoentertainment???

Ile za to dałeś?

Edytowane przez Kubuss11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W konfiguracji jest już zestaw tylnych panelów infoentertainment???

Ile za to dałeś?

 

Panele DVD są, ale brakuje wiedzy do konfiguracji tego sprzętu :zdrowko:

 

Nawet w VW

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Panowie odebrane 2.0 tsi. Wszystkie gadżety są super !!!!

Ale wisienka na torcie to dźwięk z pod maski, rewelacja !!!, niejedna V6 gorzej brzmi.

[ATTACH=CONFIG]132553[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132555[/ATTACH]

 

:blink impreza w pełni, widać po zdjęciach :tankujemy:

[ATTACH=CONFIG]132556[/ATTACH]

 

Piękny :-) gratulacje, no i VERONA... To jest Oryx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności