Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuje się pod tą instrukcją. Mam tez pytanie odnośnie ustawiania tych 3 użytkowników i jednego gościa w Pasacie. Jak to działa i czy to się zamawia z czymś, czy wersja Highline ma to w standardzie? Auto mam zamówione, ale zawsze mogę coś jeszcze zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki piecu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod tą instrukcją. Mam tez pytanie odnośnie ustawiania tych 3 użytkowników i jednego gościa w Pasacie. Jak to działa i czy to się zamawia z czymś, czy wersja Highline ma to w standardzie? Auto mam zamówione, ale zawsze mogę coś jeszcze zmienić.

 

Było już o tym jakiś czas temu. Możesz przejrzeć moje posty, bo też brałem udział w tej dyskusji, a wypowiadało się kilka osób, każdy coś tam dorzucił. Ja mam HL i tego nie zamawiałem, więc jest w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś sprawdzić konfigurację? kod: VKEGUJON

ma być 1.4 DSG więc tutaj się nic nie zmieni, chodzi mi o sensowność dodatków...

pierwszy raz przyglądam się Passatowi i nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę,

oczywiście cena ma być jak najmniejsza dlatego nie brałem zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby ktoś sprawdzić konfigurację? kod: VKEGUJON

ma być 1.4 DSG więc tutaj się nic nie zmieni, chodzi mi o sensowność dodatków...

 

to zależy, do czego auto. Jeśli byś z tyłu chciał wozić na przykład dzieci, to bym się zastanowił nad roletami, bo tego później nie dołożysz (za to folie - tak).

 

Poza tym masz duży pakiet asystentów, więc bym pewnie się zastanowił jeszcze nad dołożeniem czujników ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad Area View i Keyless. A alarmu nie chcesz do ubezpieczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny ! To jest biały lakiej specjalny , czy Oryx?

 

Oryx :)

 

Przy okazji mam pytanie do kolegów.

Mam elektrycznie sterowane siedzenia, silnik sterowania siedzeniem kierowcy jest zabudowany plastykową obudową, a pod siedzeniem pasażera mam jedynie taką styropianową obudowę. Czy ktoś kto ma elektryczne siedzenia mógłby rzucić okiem jak to wygląda u niego (siedzenie pasażera).

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta metalowa obudowa pod fotelem kierowcy to obudowa wzmacniacza audio, a pod ta styropianowa po stronie pasazera jest sterownik kamey cofania i aeraviev, to nie silniki sterowania fotelami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolety, czujniki ciśnienia, Area View i Keyless dla mnie zbędne i podnoszą cenę

chcę się zbliżyć z ceną do Superba który wyszedł mi 130k

jak to jest z tym alarmem w VW? W Skodzie dawali darmowy a do ubezpieczenia wystarczał immobilizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej kwocie samochodu na pewno musza byc dwa zabezpieczenia, wiec alarm musi byc. Nie wiem czy nie wolalbym wypasionego superba niz prawie golego passata w tych pieniadzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po angielsku może być?

https://carmanuals2.com/volkswagen/passat-2015-owner-s-manual-88306

 

Btw, po niemiecku też mi coś wypluło ;)

 

Szukałem instrukcji kilka miesięcy temu i znalazłem wtedy jakąś po niemiecku: http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=733657

 

A ta jest wprawdzie po angielsku i jest bardzo fajna, ale na pewno nie jest od B8, a szkoda, bo po niemiecku to ja umiem "Hitler kaput", zaś wprawdzie filologii angielskiej nie kończyłem, ale na pewno bym lepiej zrozumiał, co autor miał na myśli, niż z tego, co jest zamieszone w wyglądającej-z-daleka-na-polskojęcyczną instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rolety, czujniki ciśnienia, Area View i Keyless dla mnie zbędne i podnoszą cenę

chcę się zbliżyć z ceną do Superba który wyszedł mi 130k

jak to jest z tym alarmem w VW? W Skodzie dawali darmowy a do ubezpieczenia wystarczał immobilizer

 

A możesz dać linka do swojej konfiguracji Superba? Będzie wiadomo co potrzebujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat w tym wątku ale zapytam ..czy discovery pro posiada obsługę DAB ? Czy jest to pod zamówienie ? A może tylko w niemieckich salonach jest w standardzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się informowałem to na polski rynek nie występuje DAB w Passacie a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A .. no właśnie .. dziękuje za podpowiedź. Mam w instrukcji obsługi Discovery pro (2-ga gen) sporo informacji na temat DAB .. a tu jak zwykle kastrat na polski rynek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie jest u VW a Skoda Superb ma DAB i bądź tu mądry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia .. wykładasz sporo kasy za Discovery pro a masz . g..no :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności