Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Od kogo dostałeś potwierdzenie? DSG czy manual? Ja mam wersję Diesel 150km DSG i podobno w tym tyg ma być produkowany.

Od przedstawiciela z salonu. DSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest szansa, że mój też pójdzie ;) widocznie teraz na linii DSG 150km, kiedy zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest szansa, że mój też pójdzie ;) widocznie teraz na linii DSG 150km, kiedy zamawiałeś?

 

Jakoś początek roku, nie pamietam dokładnie. 2 tydzień stycznia moze.A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 28 listopada 2014 ;/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja 28 listopada 2014 ;/ ...

No to trochę dłużej. Moze zbierali na kampanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej szukali Ambient Plus, żeby w efekcie go nie znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WTF? Gdzie napisałem o dużej różnicy? Bo albo źle zacytowałeś albo rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach. Jeszcze raz przeczytaj co napisałem i gdzie tu jest cokolwiek o czym piszesz.

I tak w ogóle to rozluźnij warkocze,bo wyczuwam, że Ci ciśnienie skoczyło i sam piszesz pierdoły.

Brawo za błyskotliwośc ,chodziło mi o tego posta.

Cytat Zamieszczone przez broz Zobacz posta

Dla tych którzy jeszcze nie oglądali Zachara:

 

O tym dlaczego Mondeo nie jest Passatem

swietny test miedzy passatem a mondeo jest przepasc dobrze wybrałem ze paska kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No wlasnie skoda ... jeśli ktoś bylby zainteresowany odkupieniem mojego b8 1.8tsi 180km highline manual pelne skory czarne to chętnie odsprzedam auto do odbioru na koniec marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie skoda ... jeśli ktoś bylby zainteresowany odkupieniem mojego b8 1.8tsi 180km highline manual pelne skory czarne to chętnie odsprzedam auto do odbioru na koniec marca

 

Ty tak na poważnie? Ale fakt, że auto wygląda bardzo dobrze, moim zdaniem lepiej od B8. Jestem bardzo ciekaw cen bo zaczynam być zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie skoda ... jeśli ktoś bylby zainteresowany odkupieniem mojego b8 1.8tsi 180km highline manual pelne skory czarne to chętnie odsprzedam auto do odbioru na koniec marca

 

Masz już podany termin produkcji czy tylko planowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz już podany termin produkcji czy tylko planowany?

 

Planowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że tez mi się podoba nowy superb... ale nie jestem w stanie czekać do pewnie minimum lipca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyglądały materiały, wykończenie i wyciszenie w Superbie. Czy będą na zbliżonym poziomie co Passat?

 

Brawo za błyskotliwośc ,chodziło mi o tego posta.

 

A mi chodziło o to, że model, który testował Zachar (Gold Edition) na 16" i z wyświetlaczem 4,2" jak sprzed kilku lat wyglądał biednie. Dlatego chciałbym zobaczyć test Mondeo w Titanium. Tylko tyle.

Edytowane przez Krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak będą wyglądały materiały, wykończenie i wyciszenie w Superbie. Czy będą na zbliżonym poziomie co Passat?

 

raczej małoprawdopodobne, bo wtedy i cena musiałaby być porównywalna.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciszenie może akurat zdziwić - tydzień temu byłem z kolegą w Reichu właśnie jego Superbem II kombi - przy prędkościach powyżej 120km/h Szkoda jest zauważalnie cichsza niż mój B7.

Jeśli powyższa zależność zostanie zachowana przy SIII / B8 to wolałbym chyba kurczaka na masce... (a z opinii użytkowników B8 nie zachwyca wyciszeniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też myślałem, że będzie gorzej niż w Passacie, bo w końcu cena z czegoś się bierze, ale mój znajomy, który ma B7 i SII po lificie twierdzi, że Superb jest cichszy. I szczerze mówiąc nie wiem komu wierzyć. Trzebaby testy głośności porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - jeśli chodzi o poprzednią generację moim zdaniem Skoda wygrywa. Trzeba będzie poczekać na SIII żeby porównać to z B8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k...wa przecież to jest szok z tym superb naprawdę oglądam kolejne filmiki i wydaje mi się ze koncern vw strzela spobie w kolano .. to auto stylistycznie jest [po prostu ciekawsze niż passat b8 mniej nudne do tego większe mozna wszystkie *******ki w opcjach będzie tego dużo dolozyc itp... no i jak mowie stylistyka bardziej pod sportowa limuzynę a nie jak poprzednio dziadkowoz, toz to będzie hit auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności