Skocz do zawartości
DavidkaS09

Bixenon problem z przesłonką

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

to wiec tak panowie, problem polega na tym, iż jedno swiatło działa prawidłowo. tz. słyszę trzask elektromagnesu, odpowiedzialnego za działanie przesłonki w soczewce. i widzę, zmiany światła, że tam gdzie słyszę trzask, po zmianie na długie , widzę że swieci o wiele jaśniej,czyli? działa prawidłowo.

takie mam lampy.

162790541_1_644x461_lampa-xenon-bixenon-lewa-vw-passat-b5-fl-kompletna-pajeczno.jpg

a druga lampa ,była zmieniana żarówka, poprzedni właściciel to robił, w auto lampach.(firma która się zajmuje tym) no i tak ,Świeci ta nie sprawna bardziej na żółto. ale jak włączę na długie, to bez zmian. nadal żółto i promień swiatła nie zmienia się.

to reasumując, co może być nie tak z ta przesłonką? jaki koszt? i czy da się naprawić domowymi sposobami,? jest możliwość ze czegoś np. nie podłaczyli? a i dodam że oby dwie lampy, się poziomują dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o reasumując, co może być nie tak z ta przesłonką? jaki koszt? i czy da się naprawić domowymi sposobami,? jest możliwość ze czegoś np. nie podłaczyli? a i dodam że oby dwie lampy, się poziomują dobrze.

Da się naprawić domowym sposobem :) Musisz zdemontować reflektor i zajrzeć do środka-może rozłączył się kabel przy elektromagnesie przesłony :?: Może w innym miejscu usterka leży. Jak nie zajrzysz do środka, to się nie dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawione :) nasi tu byli,:D i urwali kabelki przy zmienianiu żarnika, od przesłonki. Ale mam jeszcze problem, ze spryskiwaczem od lampy prawej , przedmuchałem go w dwie strony, popsikałem wd 40 i nic , wysuwa się ,ale nie psika, albo czasem mało psiknie. Jak sprawdzałem pompkę, to odłączyłem wąż od spryskiwacza, i włączyłem i daje ciśnienie. co może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze problem, ze spryskiwaczem od lampy prawej , przedmuchałem go w dwie strony, popsikałem wd 40 i nic , wysuwa się ,ale nie psika, albo czasem mało psiknie. Jak sprawdzałem pompkę, to odłączyłem wąż od spryskiwacza, i włączyłem i daje ciśnienie. co może być ?

Zapchana dysza w spryskiwaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem ten sam problem zanim spryskiwacz się odpowietrzył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawione nasi tu byli, i urwali kabelki przy zmienianiu żarnika, od przesłonki. Ale mam jeszcze problem, ze spryskiwaczem od lampy prawej , przedmuchałem go w dwie strony, popsikałem wd 40 i nic , wysuwa się ,ale nie psika, albo czasem mało psiknie. Jak sprawdzałem pompkę, to odłączyłem wąż od spryskiwacza, i włączyłem i daje ciśnienie. co może być ?

1.Pompka daje za małe ciśnienie, ale się wysuwa tzn ze powinno wystarczać.

2.

Zapchana dysza w spryskiwaczu.

3.

ja też miałem ten sam problem zanim spryskiwacz się odpowietrzył

tak jak kolega pisze.

Wyciągnij spryskiwacz ręcznie włącz na dłużej spryski powinien podać płyn bez problemu jak nie to patrz pkt 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompka nowa a problem nie ustaje.. jutro sprubuje ja pod ako podłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności