Skocz do zawartości
Gość mag

Pokretło szyberdachu - ma podświetlenie ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mag

Czy pokrętło do otwierania szyberdachu jest podświetlane ?? Jest tam żaróweczka w środku?

Bo jest tam takie malutkie podłużne przeźroczyste szkiełko. U mnie się nie świeci nic. A jak u Was ? Prosiłbym o sposób wymiany żaróweczki , jeżeli okazałoby się że moja się przepaliła.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie ma tam podswietlania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 007kosa

umnie też nic nieświeci a wydawało by że powinno bo wyglądzie pokrętła i przełączników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sobieraj10

U mnie to samo, a wygląd tego pokrętła przypomina wyglad od pokretla regulacji nawiewu a ono ma podświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podświetlenia i nic nie poradzimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam jest chyba dosyć jasno napisane a właściwie sfotografowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem sam podświetlenie tego przełącznika,w sumie to więcej roboty jest z rozebraniem przełącznika, niż z samą instalacją diody w środku.Zajęcie na jakieś 2h.Najpierw trzeba wyjąć całe to ustrojstwo nie odłączając przewodu zasilającego i ''złapać'' miernikiem jakieś napięcie, które jest cały czas (ja tak zrobiłem).Najlepsza będzie dioda 3mm,ja wstawiłem koloru bursztynowego.Zawsze wkurzało mnie wieczorem, bo nie widziałem tego pokrętła i i stąd wziął się pomysł na podświetlenie.Swoją drogą to ten mały przeźroczysty plasticzek w pokrętle wygląda, jak by tam miało być podświtlenie:)Całą lampkę z przełącznikami i pokrętłem można spokojnie wziąć do domu i zlutować.Zachęcam wszystkich do takiej małej przeróbki,efekt super-szczególnie nocą,fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności