Skocz do zawartości
mshk

Wartości przepływki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś z was może wie jakie powinny być poprawne wartości przepływki dla 1,6 ALZ ? cos mi się wydaje że ona nie daje poprawnych wartości ,na vag nie pokazuje błędów

Edytowane przez mshk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś z was może wie jakie powinny być poprawne wartości przepływki dla 1,6 ALZ ? cos mi się wydaje że ona nie daje poprawnych wartości ,na vag nie pokazuje błędów

Mi dupła to strzelał i na zimnym zadnej jazdy. VAG nic nie pokazał. Nie znam parametrów ale ja zrobiłem tak odłączyłem przepływke i okazało sie ze to ona robila problem. Oczywiście potem należy skasować bład bo on po odłaczeniu wyskoczy. Jakby to ona to możesz bez nie jezdzić do czsu wymiany. Jezeli kupujesz to po numerach swojej.Jezeli jest w miare dobra to po odłączeniu na wolnych obrotach powinno obrotami bujać.

Edytowane przez zbigniewz01@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wartości na biegu jałowym pokazuje 3 g/s a na drugiej przepływce około 3g/s powiedzmy 2,80g/s , obie nie wywalają żadnego błędu, głównie chodzi mi o poprawne parametry jakie powinny być. A tu info z logów http://vaglog.pl/log_189443.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odłączyłem przepływkę , pierwsze wrażenie pozytywne ,auto lepiej się zbiera i jest bardziej dynamiczne,dodam ze nie zauważyłem żadnej zmiany przy odpięciu i podpięciu przepływki podczas pracy silnika.Problem jest z mocą ale dopiero przy rozgrzanym silniku (muł)Dodam że vag nic nie pokazuje ,podmieniałem na drugą przepływkę (używkę ) i to samo ,dopiero przy wypięciu kostki odczuwalna jest poprawa ,co sądzicie o tym?

Wszystkie podciśnienia są wymienione ,filtry też. Możliwe że na rozgrzanym silniku wartości przepływki są błędne ? puki co przetestuję jeszcze przy odpiętej kostce od przepływomierza. Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Edytowane przez mshk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności