Skocz do zawartości
maxio-1991

Po wymianie pompek z BC na BQ w silniku BGW nie odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio nie domagały mi pompowtryski w moim b5fl 2.0 BGW. ori. pompki to BC ale wyczytałem na forum że pasują BQ i wszystko śmiga i nawet lepiej, ale po wstawieniu BQ nawet nie chce załapać, podmieniłem pod 3 BQ jedną starą BC i po chwili kręcenia na ten 1 stary już łapał, dodam że wtryski wyregulowałem na 225... może trzeba pompki w kompie ustawić, dodam że kolega dred007 też wstawił BQ zamiast BC i u niego bez problemu chodzi, bez grzebania w kompie.... może ktoś zna się i wie ocb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie też wymieniałem BC na BQ i nic w kompie nie było przestawiane, po prostu plug&play... fakt że pierwsze odpalenie to trzeba było długo bardzo kręcić zanim paliwo poszło.... może coś z pompkami nie tak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby lipy nie było, bo przeważnie jak czytałem to u wszystkich plug&play. a u mnie niby pompki miały być w bardzo dobrym stanie i nic nawet na nie nie łapie, uszczelki nowe boscha i nic nawet nie łapie, myślę, że nawet jak wtryski były by na padnięciu, to powinien cokolwiek próbować :( dziś postawiłem do tunera który dobrze ogarnia temat, ale dopiero juto będzie miał czas luqnąć, więc jak by ktoś coś wiedział to proszę o sugestie, ewentualnie po wszystkim postaram się napisać co było, jeżeli się dojdzie tołku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam BQ i zapalil bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to troszkę nie ciekawie się zapowiada. U wszystkich chodzą u mnie nie, a dopiero dziś wieczorem będzie podłączane ecu i próba odpalenia, ale z tego co patrzę, to pewnie te wtryski to szrot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy jakich przebiegach wymieniacie te pompki ? zastanawiam się kiedy na mnie przyjdzie kolej, i jakie są objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy jakich przebiegach wymieniacie te pompki ? zastanawiam się kiedy na mnie przyjdzie kolej, i jakie są objawy?

 

u mnie ok 260tys km, co do objawów.... niewystarczająca wydajność, nie mogłem przekroczyć 190km na BC + gtb17...:D:D, poza tym po mocnym "butowaniu" falowanie obrotów na biegu jałowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 300000 bez groszy... nie szarpało nic, tylko wydajności nie miały i jak kolega wyżej pisze 180-190 i dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło że człowieczek z allegro o nicku bendx sprzedał mi zje*** pompki i do dziś, nie mam z nim kontaktu i nie wiem czy w ogóle odzyskam kase... jak coś uważajcie na niego bo z tego co widzę to ta sama aukcja znów jest wstawiona, tylko te niesprawne pompki leżą u mnie, bo jak kasy mi nie odda to ich nie odsyłam... jak by co to do zamknięcia, passat ładnie chodzi na pompkach BQ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności