Skocz do zawartości
kalius

vcds 12.12.0 this function requires a licensed interfac

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Jakis czas temu zakupilem Vag 005 z e-service.info.pl

 

Wszystko zainstalowalem wedlug instrukcji ktora byla dolaczona do maila. Zrobilem AutoScan i wszystko pieknie.

Dnia nastepnego zamontowalem RNS 510 i wiadomo ze Navigacja byla nie zarejestrowana. Zakutualizowalem Cana i OK.

Jakies bledy na antenie ale po resecie bledow tez OK. Postanowailem zrobic AutoScan aby miec pewnosc ze wszystko wyczyszczone i dostaje blad: "This function requires a licensed interface"

 

vcds3.JPG

 

Po kilku dniach odpisali mi zeby sprawdzic czy, aby interface sie nie przeprogrmowal. Cytat:

 

"Witamy

 

prosimy wykonać TEST oraz SAVE na kablu podłączonym do pojazdu po czym zerknąć do zakładki About, jeżeli status jest czerwony to będzie to potwierdzenie przeprogramowania kabla (a samo się nie stało, nasze kable tak nie mają)

 

z pozdrowieniami

 

zespół e-service"

 

No to test zrobiony i jest na zielono ze niby OK. Nadal przy robieniu AutoScanu mam ten sam blad.

 

vcds2.JPG

 

Czy ktos spotkal sie juz z takim przypadkiem? Dodam ze mam win7 32bit. Czy jakies specjalne ustawienia predkosci portu musza byc pozmieniane?

 

Na stronie www brak jakiegokolwiek numeru kontaktowego do tej firmy? Odpisanie na maila zajmuje im srednio 2-3 dni i naprawde nie wydaja sie byc pomocni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przestawić datę w kompie na taką jak działał wcześniej. Ja mam vcds 11.30 i muszę ustawić przed 09.2013.

Daj znać czy pomogło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/: Tak to bywa z chińskimi :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ten sam problem i jak z ta data ? Pomoglo ? RAz zrobilem autoscana pomyslnie, nastepnego dnia znow pomyslnie, skasowalem bledy, po czym tego samego dnia po jezdzie chcialem sprawdzic co wrocilo i podczas skanu wyskoczyl ten blad...

Jeszcze przeczytam watek o komunikacji, tam ktos pisal o ustawieniach predkosci i innych moze jeszcze to trzeba by sprawdzic... :(

 

z tym ze ja uzywam 11,3 :), ale smigal na normalnej dacie pierwsze razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Poszukuje namiar na kogoś z dostępem do VCDS lub VAG z Wadowic lub Oświęcimia ew okolic.

Potrzebuję wykasować błąd po wymianie sondy lambda.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalius odinstaluj program i stery, wyłącz dostęp do internetu! Przy pierwszym uruchomieni z podpiętą furą w ustawieniach zmień aby nie sprawdzał uaktualnień , wykonaj test - jeśli w about bedzie zielono problem zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma moze ktos to oprogramowanie do vag 005 co dostal na maila od e-service?bo tez kupilem od nich vag005 i mi nic nie wyslali i niewiem co jest bo jak instaluje 12.12.3 beta z ross-techa strony to niby sterowniki od kabla instaluje ale kabla nie widzi w tescie.interface not found,jak mozna to na mi na priv,z gory dzieki

Edytowane przez kris22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ma moze ktos to oprogramowanie do vag 005 co dostal na maila od e-service?bo tez kupilem od nich vag005 i mi nic nie wyslali i niewiem co jest bo jak instaluje 12.12.3 beta z ross-techa strony to niby sterowniki od kabla instaluje ale kabla nie widzi w tescie.interface not found,jak mozna to na mi na priv,z gory dzieki

Bo oryginalne oprogramowanie z ross-techa nie będzie działać z chińskim klonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo oryginalne oprogramowanie z ross-techa nie będzie działać z chińskim klonem...

 

Będzie działać, pierwszy i ostatni raz, zaktualizuje Atmege i po ptakach :).

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie działać, pierwszy i ostatni raz, zaktualizuje Atmege i po ptakach .

Na jedno wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności