Skocz do zawartości
wasermann

Bład 575 i zolejona grucha.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Samochód przechodzi(AHU) w tryb awaryjny.Sprawdzałem na vagu jest przeładowanie.Przeładowanie przy prędkości 80 km/h ładuje do 2400 mbar.Ciśnienie atm 1009 mbar. Wysterowanie zaworu 40 a później do 80.Napięcie jest,opór tez sprawdzony,przewody wymienione.Nawet zamiana N75 na używkę po regeneracji( w innych samochodach nie było trybu awaryjnego) nic nie dała.W przewodach do gruchy i prawdopodobnie myślę w niej olej też.Cięgno od upustu chodziło słabo po rozruszeniu lepiej.Ja myślę że może grucha nie wypycha.I jeszcze tam olej, bo gościowi przelali olej.Czy mostkować węże tego co dochodzi do n75 i dołożyć go do gruchy.Podobno samochód będzie słabszy, ale bez trybu awaryjnego( by na sto procent wykluczyć n75). Szkoda że to nie AFN bo bym dmuchnął wężyk, lub zrobił test w 011 BS. Czy test zaworu N75 ruszy dźwignie?Proszę nie wyrzucać wątku tylko pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podłącze sprężarkę do przewodu, który idzie do kruchy i dam ciśnienie to jak słownik jest sprawny powinien wychwycić dźwignię upustową.Jakie ciśnienie ok.1 bar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N75 może być zaolejony a będzie działał. Tam nie ma co chodzić ciężko, skoro tak jest to masz walniętą gruchę. Przy ciśnieniu 1 bar powinna już śmiało się wysuwać. Jak test ma ją ruszyć, skoro nie ma ciśnienia żadnego? Zmostkuj gruchę z wyjściem z turbo i się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności