Skocz do zawartości
Gość simo

Magnesówka i wichury

Rekomendowane odpowiedzi

Gość simo

Jak sie sprawują anteny magnesowe przy takich wiatrach jak teraz na południu polski panują? Czy jest szansa, że może mi zwiać antenkę z dachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mysle ze zalezy jaki masz magnes i dlugosc anteny, ale patrzac na Twoj podpis nie wydaje mi sie by to nastapilo. Pamietaj ze antena sie wygina i nie jest prosta sprawa ja stracic z dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee raczej nie da rady :]

 

moja przy 200km/h się trzyma więc takie wiaterek nic nie zrobi, chyba że masz antene z odpustu :P moja 1,6m trzyma dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simo, nie powinna odpaść :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooby

Na bank nie odpadnie :P U mnie magnes jest tak mocny ze z kawałkiem dachu można oderwać tą antenę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bank nie odpadnie :P U mnie magnes jest tak mocny ze z kawałkiem dachu można oderwać tą antenę

A mozna wiedziec co masz za bacika???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Twoja antenka na pewno nie odpadnie, jeśli jednak miałbyś na przykład 2metrową sirtel 1200 to jazda bezpieczna do 150km/h później leci równo. Bardzo duża waga i magnes 160mm nie utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

moja ma metr i 10cm podstawy. Dodatkowo stawiam ja na takiej magnetycznej podstawce zeby lakieru nie rysowac. Cos jak material taki cienki do przyklejania na lodowkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

nie spadnie nawet jak będziesz jechał 200. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

Ja testowałem swoją na tych wichurach co były w piątek w sobotę, jechałem tak do 130km ale mimo tego wiatru trzymała się twardo :vw:

Mam podstawę 150mm a antenkę santiago sirtel dł. 160cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midland 18-244M 170km/h spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale mojemu znajomemu z Częstochowy zdmuchnęło......... tylko to było w myjni.

 

Antenkę magnesówkę zakręciło na włochaty wałek i możecie sobie wyobrazić co się działo dalej, a w tym czasie siedział z panienka w aucie.

Zanim wyskoczył i zatrzymał, to przez srodek dachu miał wywalony rów jak by mu czołg przejechał, a huk niesamowity, tak waliło jak potężnym młotem...........

Eh, Honda, miała dopiero parę miesięcy.

 

Przestroga; chować antenki w myjni,......... lub nie mieć panienki w czasie mycia, bo myślisz nie tą głową.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio odkrecilem od cb ale nie od zwyklego radia...

urwało i po antenie :P

myslalem ze jest gietka i nic sie nie stanie... ale trudno :cwaniak: na bledach sie czlowiek uczy wkoncu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antenkę magnesówkę zakręciło na włochaty wałek i możecie sobie wyobrazić co się działo dalej, a w tym czasie siedział z panienka w aucie.

 

hahahahahahahaha :rotfl::rotfl::rotfl: O to musiało boleć !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

230km/h :przestraszony: i moja się jeszcze trzymała, co nie znaczy że specjalnie tyle jechałem, by ją przetestować. W sklepie mówili mi, że wytrzymuje do 22okm/h.

Autostrada w Niemczech E40 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności