Skocz do zawartości
Gość MICHAL200

Wymiana kierunkow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MICHAL200

Witam!

 

Mam zamiar kupic kierunki na blotniki clear do Paska 3B5

 

Jak je wymienic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz przesunac migacz srubokretem(tylko nie po lakierze) do tylu(albo do przodu,juz nie pamietam)i jak juz ci sie przesunie to do siebie i jest na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak je wymienic??

Boczne kierunki są na wcisk, więc z wymianą nie będzie problemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz przesunąć migacz śrubokrętem(tylko nie po lakierze) do tylu(albo do przodu, juz nie pamiętam)i jak już ci się przesunie to do siebie i jest na wierzchu.
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

passek, Skąd ty to wziołeś???????

MICHAL200, Już pisze jak!

Pod maską do kierunkowskazu masz przymocowaną sprężynkę zakończoną plastikowym haczykiem z dziórką, na palec. Wkładasz palec w dziurkę(bez skojarzeń :) )i odhaczasz sprężynke. Teraz kierunkowskaz wysuwasz do przodu. Potem przekręcając mocowanie żarówki,wyciągasz ją.Montujesz nowe kierunki.

To wszystko, co musisz zrobić. Czas potrzebny na wykonanie zadania 5 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blaszka jest z boku miczacza, wewnątrz, od strony drzwi, sam ściągałem :)), nie przesuniesz ich bo są na wcisk. ja kiedy montowałem zawiasy to odkręcałem błotniki, a kierunkowskazy boczne wypinałem od wewnątrz. nie wiem jak to jest z tym od zewnątrz ale pewnie jeśli je podważysz to powinny się odpiąć. PAMIĘTAJ podważyć je można tylko z jednej strony. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kierunki na blotniki"!!!!!!!mysle jednak piotrmag1 ze chodzi o kierunki te z boku a nie z przodu.................ale moze i zle zrozumialem..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności