Skocz do zawartości
19benny91

Passat B3, nie odpala po wymianie rozrusznika.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem mam 2 pompy jedna jest właśnie tam gdzie pisze użytkownik gumisiek a druga podobno gdzie przy prawym kole. Ta druga ponoć robi ciśnienie. Paliwo dochodzi do listwy ale dalej go nie podaje czy może być to przyczyną padniętej tej drugiej pompy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod autem masz filtr paliwa a nie pompę.. Skoro dochodzi do wtryskiwacza i dalej nie podaje to listwą musisz się zająć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem mam 2 pompy jedna jest właśnie tam gdzie pisze użytkownik gumisiek a druga podobno gdzie przy prawym kole. Ta druga ponoć robi ciśnienie.

 

Czytałeś o silniku 9A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadal potrzebuję pomocy auto stoi i dalej nie odpala. Podmieniłem sterownik, sprzedawca mówi że sprawny na 1000% a auto nie odpala. Iskra jest paliwo podaje pompa robi ciśnienie 3 bary. po wstrzyknięciu paliwa w kolektor ssący auto odpala ale zaraz gaśnie. Podpowiedzcie gdzie szukać usterki może pomierzyć napięcia jakie dochodzą do sterownika ? Proszę o pomoc bo już nie mam sił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wepnij się w zasilanie listwy wtryskowej, lub odepnij ją, wepnij się multimetrem i sprawdź czy jest sygnał podczas kręcenia rozrusznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Problem został rozwiązany. Okazało się że spalony został ECU, gdy po wymianie nadal nie odpalał i poszedłem sprawdzić sygnał z listwy wtryskowej zaskoczył. Nie wiem czy była to wina niedopiętej wtyczki czy czegoś innego ale teraz już wszystko jest ok. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności