Skocz do zawartości
ABDP

Problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem ze jak wilgotno jest to rano nie odpala,efekt jest taki jakby był rozładowany akumulator, a jest nowy. Może ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało inforamcji zamieściłeś.

1. Czy jak jest sucho to pali dobrze?

2. Czy musisz naładować akumulator żeby go odpalić?

3. Zo zrobiłeś do tej pory, co sprawdziłeś (połączenia klem, masę, regulator napięcia alternatora , itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakiś czas temu miałam problemy z odpalaniem. Okazało się, że to wina akumulatora.

Miałam wymieniany akumulator w moim Passacie (1.9 TDI, 90 KM, 1997r). Po montażu nowego akumulatora miałam robiony test rozruchu i wykazał on, że jest zbyt duża pulsacja nap. 0,37V.

Czy może ktoś się orientuje co to oznacza? I czy muszę natychmiast to naprawić?

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze jakis regulator napiecia na alternatorze ale moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1.9TDI 90km AHU gdy kupiłem był problem z odpaleniem trzeba było go troche dłuzej przytrzymać na kluczyku nie palił tak od kopa, okazało się że rozrusznik był padnięty został zregenerowany kreci o wiele lepiej ale problem dalej występuje, mechanik mi mówił że przy fabrycznej dawce na pompie 1,70mg(chyba za niska) w ogóle nawet nie załapie, jeżdżę od mechanika do mechanika nikt nic nie wie, teraz mam ustawioną dawke ok 3mg i lepiej jest ale dalej nie pali tak jak powinien, już sam nie wiem jak myślicie jaka może być kolejna przyczyna dodam że uszczelka na pompie jest wymieniona, a silnik po zapaleniu idealnie trzyma obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności