Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

bo zawsze jest cos do popsucia jakies wpadki producentow sie zdarzaja i rzeczy wadliwe

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda na tych balonach:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo do kupowania nie zmusza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym go zobaczyć na żywo w środku, ze zdjęć wynika chińszczyzna i tandetny plastik wszędzie :) Ale z zewnątrz (prócz wydechu) jest git. Martwi mnie tylko to, że jak skonfigurowałem go tak jak mój passek B6 to wpadłem koło 200k :( W takim razie już bardziej mi się podoba nowa C klasa w kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja mam jeszcze pytanie, czy fotel pasażera w wersji highline (bez Pakietu siedzenia tj. bez pamięci i elektryki w 12 kierunkach), też jest elektrycznie regulowany, czy są ręczne "pokrętła"?

 

W większości wsio manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem go live. Tylko z zewnątrz. Jak to Passat. Bez fajerwerków. Równie dobrze mógł by to być FL. Ale ogólnie OK.

Ale jakie jest Wasze zdanie odmianie elektronicznego tacho i panelu navi? Nie razi Was to?

I cena - jak już kolega wyżej pisał - za 200 tysi to już można przebierać jak w ulegalkach - C klasa czy buma 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie już bardziej mi się podoba nowa C klasa w kombi.

Tylko co ona będzie miała za te pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie masz pojecia jakie herezje wypisujesz:-) Mam B7ke i ostatni tydzien ogladam , jeżdżę i macam różne wersje wyposażenia i silników B8ki. To podobne z zewnątrz (i to tylko z daleka) ale zupełnie nowe i inne auto. Cala płyta nowa, systemy asystujace, materiały, spasowanie i projekt kokpitu. Wiec ogarnij się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo, auta używane dzielą się na "bezwypadkowe" oraz "absolutnie bezwypadkowe". Te, które dopiero debiutują na rynku - na "nowe" i "całkowicie nowe". Do której grupy należałoby zaliczyć Passata B8?
:bleble

Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/pierwsza-jazda/news-passat-b8-najbardziej-zaawansowany-samochod-w-historii-vw,nId,1541207#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okiemserca - dlaczego herezje? B8 jest podobne do B7, wiec na upartego moznaby przyjac gdyby to byl FL - ale niewazne.

B8 zupelnie nowy? B6 tez byl zupelnie nowy, a jak sie skoncyzlo kazdy wie. Nie neguje, ze B8 ma lepsze materialy i wykonczenie, ale czas dopiero pokaze, czy to "nowe, dobre auto" czy kolejna prototypowa wpadka VW - mam nadzieje, ze to pierwsze, bo za 2-3 lata, kto wie, czy nie bede chcial przytulic takiego 240 konnego paszteta.

PS. Juz widze jak gazety zaoraja VW za licznik jak w S Klasie a w tym samym czasie atrapy wydechow jak w Loganie po agrotuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Atrapy wydechów... a muzyka silnika z głośników w biemdablju jest ok? Jakby nie było marka oczko wyżej od paska. Więc świat motoryzacji już jest oswojony z dymaniem przez producentów. A biorąc pod uwagę budżet marketingowy koncernu VW, nie sądzę by B8 stała się jakakolwiek krzywda w recenzjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, każdy sam decyduje - chcesz beeme kupuj beeme, przy okazji zmieniając forum :-) Szczęśliwie mam na sali 8 aut konkurencji do porównania (z bemką i merolem włącznie), więc nie muszę się niczego domyślać - otwieram drzwi, dotykam kokpitu, przeglądam cenniki i jeżdżąc - wiem że żadne Mazdy 6 ani Peguoty mnie nie przekonają. Złego słowa nie napiszę, ale portfel zdecyduje :-)

 

Jak ktoś pisze że B8 budowana od podstaw na nowej płycie MQB to facelift, to szkoda atramentu na coś więcej:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostałem przy tym forum, gdyż więcej się dzieje i są większe jaja.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety...hehe ale B8 ma nowa platforme na nastepna dekade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW za licznik jak w S Klasie

 

jak już to audi tt mk3 ;)

 

Mercedes będzie cicho siedział po tym, jak sam rozebrał skrzynie dsg i uczył się robić własną ;)

 

B6 tez byl zupelnie nowy, a jak sie skoncyzlo kazdy wie.

 

Daj już spokój chłopie z b6 bo stajesz się monotematyczny - to nie ten dział :wmorde

 

mam na sali 8 aut konkurencji do porównania (z bemką i merolem włącznie), więc nie muszę się niczego domyślać - otwieram drzwi, dotykam kokpitu, przeglądam cenniki

 

No właśnie, można pisać co się chce ale wsiadając do e-klasy,zawsze po podróży mam to samo spostrzeżenie ,,są samochody i mercedesy'' tylko te cenniki :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś pisze że B8 budowana od podstaw na nowej płycie MQB to facelift, to szkoda atramentu na coś więcej:-)

B7 byl na tej samej plycie co B6, a nazwany byl zupelnie nowym modelem, a nie FL - wiec dlaczego niby to dziala w jedna strone? OK, technicznie to rzeczywisice nowy model, ale wizualnie, blisko mu do B7.

 

 

 

Daj już spokój chłopie z b6 bo stajesz się monotematyczny - to nie ten dział

Blop, no nie mow ze prawda w oczy kole. To nie moje wiesci wyssane z palca, tylko historia podsumowala - B6 to najbardziej awaryjny Passat w historii. He, to jedno z najbardziej awaryjnych aut w historii. Ale to nie temat o tym - w kazdym badz razie, ciesze sie, ze Tobie B6 nie sprawia zadnych problemow.

 

 

No właśnie, można pisać co się chce ale wsiadając do e-klasy,zawsze po podróży mam to samo spostrzeżenie ,,są samochody i mercedesy'' tylko te cenniki

Tlusty B8 bedzie juz cenowo spokojnie wchodzic na E Klase. Co wybierasz / wybieracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B7 byl na tej samej plycie co B6, a nazwany byl zupelnie nowym modelem, a nie FL - wiec dlaczego niby to dziala w jedna strone? OK, technicznie to rzeczywisice nowy model, ale wizualnie, blisko mu do B7.

 

Równie dobrze możesz napisać, że każdy VW to to samo auto, bo są do siebie podobne...

 

B6 to najbardziej awaryjny Passat w historii. He, to jedno z najbardziej awaryjnych aut w historii

 

Spośród Passatów, B6 może i jest faktycznie najbardziej usterkowy, natomiast co do tego że to jedno z najbardziej awaryjnych aut w historii to bym na Twoim miejscu uważał na słowa... Może jak ktoś czyta tylko fora i swoją opinie buduję tylko na tym co tam przeczyta, to faktycznie B6 jest okrutnym złomem, jednak życie pokazuje zupełnie coś innego... Jeśli policzymy stosunek: ile B6 ma usterki spośród wszystkich wyprodukowanych B6'tek, to ide w zakład że B6'tka będzie całkiem dobrym autem.

 

Tlusty B8 bedzie juz cenowo spokojnie wchodzic na E Klase. Co wybierasz / wybieracie?

 

Tłustego B8, bo co z tego że mam E klase, w której nie mam nic? Auto ma być dobre i atrakcyjne dla mnie, jako kierowcy, a nie jako gapia z przejścia dla pieszych, na którym faktycznie goła E klasa z jego perspektywy będzie robić lepsze wrażenie w porównaniu do B8. Ktoś kiedyś napisał na tym forum fajne zdanie - "tam gdzie kończy się cennik VW, zaczyna się cennik Mercedesa" (przy czym tam chodziło o VW -> BMW). Jakby mnie było stać na nową tłustą E klase to oczywiście tematu o B8 by nie było, choć w sumie o nowej E klasie też nie... Psychicznie by mnie nie było stać na auto, którym wyjeżdżając z salonu tracę na dzień dobry co najmniej 30% wartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Premiera we wszystkich salonach 28.11 - przyjdźcie, poogladajcie. Broni się spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności