Skocz do zawartości
paput

Gałka zmiany biegów od Skody

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zrobię fotkę to wrzucę. Te 6 godzin to takie z przerwami na obiad, odpisanie maila i spacer z psem, ale trochę to trwało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy jakim przebiegu przeciera się wam mieszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przy jakim przebiegu przeciera się wam mieszek?

 

Mi się mieszek nie przetarł, choć mam 275000km, ale z gałki zeszła skórka i nie przyjemna w dotyku była. :mad:

 

Tutaj link do fotki nowej gałeczki w moim aucie:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=237815#post237815

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235.000 nabite i zarówno gałeczka (drewniana classic) jak i skórzany mieszek nietknięte. Na skórzanej kierownicy natomiast widać przetarcia, ale generalnie wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dość dziwnie bo ja mam 200 tysięcy prawie (zostało 20 km do 200tys) a mieszek jest przetarty na wylot..

A np. te takie jakby podłokietniki które znajdują sie na drzwiach, tam gdzie jest otwieranie szyb i drzwi tez wam się przetarły i zeszła warstwa farby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A np. te takie jakby podłokietniki które znajdują sie na drzwiach, tam gdzie jest otwieranie szyb i drzwi tez wam się przetarły i zeszła warstwa farby?

 

Mi pozchodziło... Ale pomalowałem na szybkiego... Brzydko mi to wyszło, bo za dużo farby dałem, dlatego poprawię to kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką farbą malowałeś? Ciężko rozebrać ten element?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rączka ta jest na zatrzaskach, wystarczy mocniej pociągnąć. Najpierw tylko podważ sterownik do ustawiania luster i wyjmij go, zanim pociągniesz za rączkę, bo ja tego nie zrobiłem i mi się uchwyt urwał. Po bokach podważ powiedzmy płaskim śrubokrętem i powinno wyjść bez problemu. Najpierw jak zdejmiesz papierem ściernym zerwij resztę oryginalnej farby. Ja potem użyłem lakieru do malowania plastiku firmy Boll w sprayu. Kosztuje jakieś 14zł. Powstały mi tylko bąbelki, bo za blisko trzymałem puszkę z lakierem... Najlepiej tak ze 30cm od rączki trzymać i lakierować... Zrób to na balkonie, czy gdzieś, tylko okolicę rączki zabezpiecz gazetami, żebyś potem nie miał czarnych kropek na podłodze i ścianie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź :) jak tylko się pogoda poprawi, bo teraz pełno śniegu i zimno, to się za to wezmę, bo okropnie wygląda odpadająca farba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności