Skocz do zawartości
dezerter_sdz

Wygięta podłoga pod nogai kierowcy i pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Mianowicie, po tym jak byłem u wulkanizatora (chyba wtedy to się stało) i mam wybrzuszenia podłogi u kierowcy i pasażera. Podejrzewam, że źle podniósł samochód i blacha weszła do środka. Niestety, ale zauważyłem to dopiero po czasie i nic nie będzie z reklamacji usługi. Co proponujecie z tym zrobić? Da się w ogóle to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zdarli oslony antykorozyjnej to zostaw a jak masz gola blache to zabezpiecz,jesli to jest spore wygiecie ze przeszkadza w jezdzie to musisz wyjac wykladzine podlogowa i prostowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bez większych obaw - drewniany klocek i młot piątka?

Osłona antykorozyjna jest cała, bo to wgniecenie to skutek osiowego podnoszenia całego samochodu na podnośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz prostowac jak chcesz tylko nie przez wykladzine podlogowa)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za szpece jak nie potrafią umieśćic dobrze łap od podnośnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy niestety sie trafiają. w poprzednim autku (Vectra) miałem dokładki progów spawane z 2mm blachy. przy zmianie kół na wulkanizacji podłozyli łapy pod te dokładki zamiast pod próg w wyznaczonym miejscu i zniszczyli mi obie dokładki i delikatnie oba przednie drzwi.

A co sie nakłóciłem, bo to nie ich wina że dodatki pozakładane. Ale wygrałem swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to takie same wgniecenia to kazdy pasat ma takie zaglebienia. Ja tez raz myslalem ze to zniszczenie. Dokladnie je porownaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno foto tych wgnieceń i nastanie jasność, każdy będzie miał porównanie czy to fabryczne czy to poprzez podnoszenie ( co dla mnie jest dziwne by takie niedołęgi to robiły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności