Skocz do zawartości
Rysieeek

2,6 mln sam. gr. VW do popr - problem ze skrzynią DSG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzwoniłem dziś rano do VW Bednarek w Łodzi i o żadnej akcji serwisowej nie wiedzą. Może jeszcze nie dostali wytycznych z centrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem na wymianie oleju i w toruniu już wiedzieli. Kwestia wymiany oleju w skrzyni. A tu może być problem, bo część znamienitych aso twierdziło że oleju się nie wymienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj rano osobiście w firmie Bursiak w Łodzi na ul.Pabianickiej.

Po pierwsze bardzo bardzo niemiła obsługa w serwisie po drugie Łódź chyba jest w jakiejś czarnej d***e bo Ci też nic nie wiedzą albo nie chcą powiedzieć. Ktoś poda jakiś serwis w łodzi albo okolicach który już coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe123

Przeciez olej i tak wymienia sie co 60k km wiec o co chodzi? I jakich rocznikow to dotyczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparty jestem... jeszcze jeden telefon tym razem do innego serwisu i tam usłyszałem odp: "tak jest akcja serwisowa ale tylko na rynek chiński i dotyczy wymiany oleju w skrzyniach DSG w różnych modelach Skody i Volkswagena, jeśli akcja serwisowa zostanie uruchomiona też w krajach europejskich klienci serwisów zostaną o tym poinformowani" :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie uzyskałem wynika ,że problem dotyczy możliwej korozji jakiejś wiązki elektrycznej znajdującej się wewnątrz skrzyni.

Dlatego wymieniają olej syntetyczny na mineralny.Natomiast co do roczników to chodzi o nowsze modele ze skrzynią DSG

z 7 przełożeniami.:tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe123

Wlasnie doczytalem na pewnej stronie ze chodzi o DSG 7 biegowe. Szkoda ze taki zamet wszedzie robia a nie pisza dokladnie o co chodzi ehh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pismaki podchwyciły temat sensację, a aktualnie akcja jest tylko na rynek chiński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności