Skocz do zawartości
Kowal44

rowerem po górach

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wzięło mnie ostatnio na jazdę, na rowerze. Trochę znudziło mi się jeżdżenie po dróżkach rowerowych w mieście. Byłem ostatnio z rodzinką na Czantorii i widziałem jak chłopaki wtargiwali swoje rowery na górę żeby pozjeżdżać. I tu moje pytanie o wypróbowane szlaki. Najbardziej pasowałoby mi na początek gdzieś blisko: Wisła, Ustroń, bo nawet nie wiem czy mi się spodoba, tak żeby wdrapać się na górę i zjechać w pobliżu zaparkowanego auta. Polećcie coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polećcie coś!

tylko zapomnij, że na seryjnym rowerze zjedziesz z Czantorii ;) amor o dużym skoku, tarcze na hydraulice, porządny kask niczym na motocykl i "pancerz" - podstawa downhill'u, bo tak to możesz najwyżej pojeździć po ścieżkach i innych duktach leśnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej slusznie napisal: zanim szarpniesz sie na na bardziej wymagajaca trase, zaopatrz sie przynajmniej w dobry kask i ewentualnie ochraniacze na kolana i lokcie. No i oczywiscie rower tez nie jakis wynalazek z tesco tylko juz cos porzadnego.

Co do tras to nie nie znam ani jednej stricte rowerowej z oznaczeniem trudnosi, ale wiem, ze ludzie czesto wjezdzaja na Sniezke i jest ponoc lajtowo (zajladajac, ze nie jedziesz na czas oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem wlasnie o czyms lajtowym, nie chce sie polamac, kolo trzydziechy kosci juz tak nie chca sie zrastac jak za łebonia:) Rower kupiony w Decatlonie, nie wiem na ile jest on wytrzymaly, wprawdzie ma wzmocniona rame, amor z przodu i tarczowe hamulce, wyglada porzadnie, mam swiadomosc, ze nie jest to rower na skakanie po gorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jaworzyny Krynickiej można fajnie sobie zjechać tak na początek. Wyjechać można rowerem, albo kolejką, a jak zjedziesz to pod sam parking:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce sobie poszaleć albo spokojnie pojeździć na rowerku to Trójwieś to idealne miejsce do tego :) Wiec Zapraszamy amatorów i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności