Skocz do zawartości
Gość bigkamil

alusy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zllew

Nie wiem czy nie beda trzec :niepewny: ale moze sie myle :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek82

Felgi OK, ale musisz wziąść pod uwagę że te oponki mają za duży profil dla Paska więc będzie ci zaniżał prędkość i trochę słabszy będzie :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fele miodziio :hurra:

Do B3 wchodzą 205/50/15. Miałem kiedyś takie......, ale to już inna story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

właśnie niewiem czy opony nie będą za duże? w samochodzie mam zawieszaenie seryjne także niewiem czy nie będą tarły? doradźcie mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

z tej tabeli dowiedziałem się tego co już wiedziałem: licznik będzie troche zaniżał prędkośc i w porównaniu z kołami 205x55x15 to te koła będa miały o 28mm większą średnicę. nadal niewiem czy będą trzeć czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys podawal angielska strone i byla oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil
Ktos kiedys podawal angielska strone i byla oki.

o co ci chodzi bo nie rozumię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi te felgi nie pasują sa nijakie może w rozmiarze 16cali wyglądały by lepiej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek82

Trzeć nie będą bo w passatach jest duża rezerwa, ale ja bym wolał kupić takie jakie mają być :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te felgi nie są w Moim guście;) Ale to nie mija sprawa. Ja wolałbym kupic nowe felgi i takie jakie maja byc (kształt), ale napewno 15` ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki rozmiar kiedys w sedanie, z tyłu trzeba było wstawić gumy w sprezyny i było ok, ale osobiście polecam 14 o takim samym rozmiarze i bedzie wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oponki spokojnie będą pasować... a trzeć zależy od staniu zawieszenia i ilości ciężaru... Ja miałem 17' 225.35 komforf jazdy..:) wspaniały.. przyczepnośc jeszcze lepsza. zawieszenie sportowe nie potrzebne...

Skutki jazdy po 6 miesiącach:

-drążki kierownicy- wymiana

-zawieszenie przód- wymiana

-zawieszenie tył- wymiana

- stabilizatory- wymiana

Felgi sprzedane... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal102, w cywilizowanym kraju gdzie aswalt jest gładki a zarobki uczciwe takie felgi w B3-4 dają rad, ale w Kaczorowie sam widzisz :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, troche mnie ta zabawa kosztowała, i powiem, że bardzo żałuje że musiałem je zdjąć, własnie przez nasze drogi, bo na takich felgach i oponkach na prawde można było poszaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

ja u siebie (b3 kombi 1,8) przez lato jeździłem na 205/55/16. tył był ok ale z przodu toczyła się ostra walka nadkola z oponką :) opona wygrała i teraz zakupiłem oponki 205/45/16 i jest ok :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak.. 195/65/15 beda obcierac i to jest wiecej niz pewne...

U mnie siedzi 205/50/15 i to jest swego rodzaju kompromis.. fabryka wiekszych nie przewidywala rozmiarow do tego modelu, a na nasze drogi i tak jest to juz dosc niski profil... Zima smigam na 195/60/14.. komfort jazdy pod wzgledem tlumienia nierownosci duzo lepszy niz w 205/50 ale jazda w zakretach fatalna. masz wrazenie jak by cie mialo zaraz wyrzucic. Ten kto nigdy nie jezdzil na niskoprofilowkach nigdy nie doceni poprawy trzymania w zakretach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności