Skocz do zawartości
Gość roofmaniak

VW PASSAT B3 90r 1,6 TD opis przekaznikow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość roofmaniak

potrzebuje bardzo opisu do przekaznikow znajdujacych sie w VW Passat 1990r 1,6 TD - chodzi mi o opis przekaznikow wedlug numerow - np:

 

przekaznik 78 - przekaznik......

 

dodam jeszcze ze jest to wersja auta z ABSem - bardzo prosze o pomoc!!!

 

:hyhy::D:zawstydzony::ok::cwaniak::padam::krzeslem::P:niepewny::znudzony::[:hyhy::D:zdziwko::D:D:D:D:ok::ok::ok::ok::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roofmaniak

No i w sumie jeszcze bardzo przydalby sie opis podlaczen kasety dla tej wersji passata - passat 1,6 TD 90r z ABS'em -bo miedzy beznyna a dieslem jesr roznica w przekaznikach oraz w roznych podlaczeniach dlatego tez bardzo potrzebuje tego opisu dla wersji z silnikiem diesla!!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekazniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za przekaźnik o numerze 1, który jest wsadzony jakoś tak nad skrzynką?

U mnie w 1,6 i u kumpla w 1,8 też tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roofmaniak

jeszcze jakby ktos moglby mi powiedziec za co sa odpowiedzialne te przekazniki (wedlug nr) ktore umieszczone sa w skrzynce wedlug takiego usytuowania:) :

 

- czy moglby ktos napisac co robi dany przekaznik wpiety w dane miejsce na tablicy przekaznikow!!!?? - bo musze wiedziec co od czego dokladnie jest!!!

 

mojschematxk2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roofmaniak, nie rozumie Twojego pytania. Opis, który zamieściłem jest od B3 1.6TD i porównując do Twojego schematu wszystko odczytałem.

 

38-układ lampowy

46-wentylator chłodzący

78-pompa ABS

79-ABS

72-układ yrządzenia myjącego/wycieraczek tył

42-zespół regulacj temp chłodziwa

22-awaryjne

19-przekaźnik wycieraczki przód

18-przekaźnik pompy paliwa

zworka-halogeny przód

 

 

Ufff, przepisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roofmaniak

nio ok - myslalem ze jest to ogolny schemat - ale skoro od B3 1,6 TD to super !!!

 

Wielkie dzieki kuczlaw za pomoc!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

Na jaki numer nalzey wymienic przekaznik R8 (19) zeby miec mozliwosc ustawienia czasu wycieraczki przedniej? U mnie nie ma takiej mozliwosci, a wiem ze po wymianie przekaznika R8 mozna ten czas ustawic. Jaki ma byc numer przekaznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roofmaniak

z tego co pamietam jeszcze nr 99 to byl przekaznik do wycieraczek - tylko nie pamietam ktory byl do czasowych ( ja u siebie mam n 19 i wycieraczki dzialaja czasowo)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

Czasowo to beda dzialaly zawsze. Ale po wymianie przekaznika na odpowiedni, mozesz sam ustawic odstep czasowy, pomiedzy jednym cyklem a drugim. Robi sie to poprzez kombinacje machania dzwignia wycieraczek. Ustawiasz najpierw na czasowe, po czym wylaczasz. I nastepnie wlaczasz po takim czasie po jakim wycieraczki maja pracowac. Domyslny czas to chyba 3 sekundy. Sam mozesz wydluzyc ten czas do bodajze 20sekund. Ale wlasnie o to ten numer 99 mi chodzilo :)

 

Gdzie mozna dostac taki przekaznik (numer 99 konkretnie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie a przede wszystkim na każdym szrocie za psie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności