Skocz do zawartości
dexx

Źródło właczania alarmu (18) w grupie 15 - co to jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie mogę znaleźć na forum w temacie o diagnostyce VAG z jakiego powodu włącza mi się alarm. Jest tam kilka wskazań ale nie ma w nim numeru 18 który jest pokazany u mnie, a właśnie według logów modułu komfortu trzy ostatnie wzbudzenia alarmu zostały spowodowane przez tę 18stkę... a czwarty przez 32 czyli wnętrze. Sprawa dotyczy oczywiście modułu komfortu [46] a następnie odczyt bloków [8] no i grupa 15 (cztery ostatnie źródła wzbudzenia alarmu)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 to zanik zasilania (słaby akumulator, słaba masa, wilgoć itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, chociaż wiem gdzie szukać... co do wilgoci to suchutko w samym module i pod dywanikami, akumulator w sumie 4 miesiące ma, muszę poszukać coś z tą masą może... orientujesz się czy chodzi o masę która idzie na sam moduł czy może ogólnie coś nie jest z masą np przy klampach akumulatora itp... ?

 

PS

posiadasz może całą rozpiskę ze wszystkimi kodami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ten sam problem włączającego się alarmu. Po sprawdzeniu vagiem w module komfortu [46] nie ma błędów a następnie odczyt bloków [8] no i grupa 15 i takie o to co mi się ujawniło

jj.png

 

Może mi ktoś powiedzieć co to za błędy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

Mam ten sam problem włączającego się alarmu. Po sprawdzeniu vagiem w module komfortu [46] nie ma błędów a następnie odczyt bloków [8] no i grupa 15 i takie o to co mi się ujawniło

[attach=config]120733[/attach]

 

może mi ktoś powiedzieć co to za błędy??

 

 

ponawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności