malczak Zgłoś #1 Napisano 18 Kwietnia 2013 Chcialem sie dowiedzieć jak tam z moją przepływką i turbo niestety zrobilem tylko logi grup 003 i 008. jesli bedzie trzeba dorzuce grupe 013 w najblizszym czasie. Grupa 003http://vaglog.rtnet.pl/nika1709_122834.html Grupa 008http://vaglog.rtnet.pl/nika1709_122835.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Rosa Zgłoś #2 Napisano 18 Kwietnia 2013 Dorzuć grupy : 010, 011 dynamiczne . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
malczak Zgłoś #3 Napisano 30 Kwietnia 2013 (edytowane) Dokładam logi dynamiczne grup 10 i 11. Moge dodać od siebie ze auto chodzi normalnie ale wydaje sie słabe tzn nie poleci wiecej jak 190km/h co na 130 koni wydaje sie malo filtr powietrza ma przelatane pół roku ( jakies 10tys km) przeplywka bosha nie wiem ile ma lat ale przejechalem na niej juz ze 100 tys km. przebieg prawie 300tys km po katalizatorze została sama pucha i ma zaślepiony wężyk cisnienia od EGR. Pare razy mialem notlaufa w zimie ale go przegonilem i od roku sie nie pokazuje. Grupa 010http://vaglog.rtnet.pl/nika1709_124446.html Grupa 011http://vaglog.rtnet.pl/nika1709_124447.html Z góry dziękuje za wskazówki. Edytowane 30 Kwietnia 2013 przez malczak Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
banshee Zgłoś #4 Napisano 1 Maja 2013 Jest OK. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
malczak Zgłoś #5 Napisano 1 Maja 2013 A co moze byc przyczyną tego ze nie osiaga predkosci katalogowej tzn 205km\h ? Te 100tys km temu potrafilem sie do 215km rozbujac i zrywny wydawal sie bardziej a teraz jak dolece do 190km i nie rozpedza sie dalej. Na kazdym biegu do 4k obrotow dolatuje a na 5 biegu 3700 moze ciut wiecej .. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DarekS Zgłoś #6 Napisano 1 Maja 2013 Zrób loga 004 dyn i stat. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
banshee Zgłoś #7 Napisano 1 Maja 2013 W PL najwięcej można jechać 140km/h Wpływ ma wszystko, otwarte okno, ciśnienie w ogumieniu, rozmiar opon, układ hamulcowy, zbieżność, nieczystości w egr i kolektorze ssącym, itd. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
malczak Zgłoś #8 Napisano 2 Maja 2013 (edytowane) Rozpędzałem sie na autobanie w niemczech. A tak serio czy moze to byc spowodowane wyciętym kata ? moze musi byc jakies cisnienie miedzy kata a turbiną bo teraz gazy mają prostą droge sam nie wiem. A EGR jest zaślepiony to chyba nie ma wplywu na predkość bo jest caly czas zawarty ? Edytowane 2 Maja 2013 przez malczak Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
turekdzik Zgłoś #9 Napisano 2 Maja 2013 zrób loga kanału 13 może pompki po 100 tyś już powoli niedomagają Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach