Skocz do zawartości
Gaszka

Czy warto kupic takie pompki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzalem sie do kupna pompek AWX lub AVF. Znalazlem takie po przebiegu 280kk z mozliwoscia sprawdzenia na aucie jeszcze. Logi wyszly nastepujaco:

http://vaglog.rtnet.pl/gaszka_118552.html

Martwia mnie ujemne BIPy na ostatniej. Moze byc to uszkodzenie mechaniczne pompki lub samo ustawienie tylko? Gdyby wszystkie mialy ujemne to obstawialbym braki paliwa z tandem pompy czy cos ale jedna to nie wiem, czy warto sobie nimi glowe zawracac czy szukac dalej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na taki przebieg to według mnie dobre są .... a jaki numer pompek tzn końcówka ? BA , AL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac, ze logi robilem w nie do konca rozgrzanym aucie, tzn temp plynu chlodzacego ok 40-50 stopni.

Oznaczenia niestety nie znam bo wczoraj je sprawdzalem a sa jeszcze na aucie, skoda superb, rocznika nie znam. A co myslisz o tej ostatniej pompce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na zimnym to nie za dobrze ... u mnie na zimnym niby wszystko ok , a jak złapie 85+ to mam 2.99 :) dymi i trzęsie furą :) także logi na zimnym nie są miarodajne w żaden sposób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jakbym wiedzial to bym go zagrzal bardziej :/

U mnie np przy podobnej temp jak tam wychodza duzo gorzej, BIPy 3 z 4 w granicach 25-40. Pozniej sie normuja na zagrzanym ale wciaz w granicach 20-30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie znów są gorsze na zimnym , jak się nagrzeje to jest poprawa , zatem nie ma reguły , szkoda że go nie zagrzałeś jak byłą okazja ... co do pompek z tego loga to tragedii nie ma , bardziej niż tą na - ( w sumie prawie 0) martwiłbym się 2 i 3 , tam są już bliżej granicy tych +- 30 dla PD. Jak masz możliwość rób jeszcze raz na ciepłym, z ciekawości jaka cena za PD sobie zażyczył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba silnik bedzie juz poza autem takze na cieplym nie zrobie. Co do granicy to ja mam tak aktualnie na rozgrzanym u mnie wiec myslalem, ze tamte beda lepsze. 1000, standardowo jak wiekszosc ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do AJMa kupowałem właśnie z superba i były ALki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności