Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

ok to jak większość zechce to kiedy o której i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie PSS-y mają identyczne ceny artykułów z gazetki, reszta cen może być i jest różna. Z tym spisaniem cen to nie był dla mnie żaden problem. Miałem akurat dzisiaj czas, to sobie pochodziłem po sklepach. Mój gastrolog ostatnio zalecał mi bardzo dużo ruchu :P , więc dobrze mi to chodzenie zrobiło.

Jak dla mnie to dobry pomysł z tym piątkowym spotkaniem. Tak około 18.30-19 by mi też pasowało. Pogadamy sobie spokojnie co i jak, zbierzemy kasę, a w sobotę zrobi się zakupy. Niech każdy się określi czy da do składki, czy weżmie swój koszyczek. Marcin, zapomniałem jeszcze dopisać ceny węgla drzewnego, w auchanie 2.5kg kosztuje około 8zł. Moim zdaniem będzie trzeba kupić przynajmniej z 1 worek. Jak coś to ja mogę na spokojnie w sobotę kupić w auchanie napoje, ketchupy, musztardę i węgiel. Kiełbasę kupisz u siebie w sklepie, ewentualnie moja żona może ją kupić u siebie. Dogadamy się jeszcze na mini spociku w piątek.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi akurat w pt odpada bo na 14 ajjj... to w ogóle zrzuta jakaś czy wszyscy tabunem idziemy kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje spocik o 19 w piątak :) tylko napiszcie gdzie dokładniej będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam na popołudnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdyby tak w sb w południe spocik np ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kicha. W niedzielę mam służbę, więc nie zawitam na VAGa... :( Swoją drogą Cinul, mówiłeś coś ostatnio, że nikt nie lata na glebie? ;)

 

Gleba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kicha. W niedzielę mam służbę, więc nie zawitam na VAGa...

 

Słabo kombinujesz ... zamień się z kimś - taka impra raz na rok !!!

 

Swoją drogą Cinul, mówiłeś coś ostatnio, że nikt nie lata na glebie?

 

Jak ja to mówiłem to twój jeszcze był taka sama koza jak mój :P się nie chwal się nie chwal widziałem na FB.

 

Spot robimy w piątek o 19.00 pod Lidlem przy KFC-Shell. Kto chce i może to oznajmiam, że zrzuta na grilla 15 zł. Kto nie chce, to niech zabiera swój prowiant, a kto nie może to jest opcja abyu mnie łapać z wpłatą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady zamienić, nie ta branża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem parking na obwodówce w którym była mowa - wygląda to tak - wjechać się da, wyjechać może być gorzej dla zglebionych, wjeżdża się na przeciwko fabryki mebli a wyjeżdża trochę dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tam gdzie ostatnio ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasuję godzinka to do piątku na spocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul...weź za mnie nastaw te 15zł , oddam w niedziele, chyba ze w sb gdzies Cie spotkam ?

 

polonez...czym wymyles klej z listw ? ja blac super glue dokleilem i siebie, ale pomału mnie odrażają zwlaszcza z bliska :P

Edytowane przez hpnoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cinul...weź za mnie nastaw te 15zł , oddam w niedziele, chyba ze w sb gdzies Cie spotkam ?

 

polonez...czym wymyles klej z listw ? ja blac super glue dokleilem i siebie, ale pomału mnie odrażają zwlaszcza z bliska :P

 

 

Eeee...yyy... Palcyma:P Szorowałem aż się pęcherze porobiły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją taczkę wypucowałem co czarne jest czarne a lakier po delikatnej korekcie, z rana przed wyjazdem karcher i powinno być miodzio :)

Ilu z was będzie z rodzinami bo moja żonka ma dylemat czy lecieć.

IMG_6839.jpg

IMG_6842.jpg

IMG_6844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilu z was będzie z rodzinami bo moja żonka ma dylemat czy lecieć.

 

Ja na bank z rodzinką :)

 

Cinul...weź za mnie nastaw te 15zł

 

Ale tylko za ciebie zakładam bo z gotówką cienko ....

 

Jak tam Panowie wypucowaliście autka, bo ja swego nie ruszałem jeszcze, czas w końcu na letnie kółka pozamieniać. Jak narazie 0 postępu z samochodem - myślę, że w sobotę bedę ogarniał.

 

Logo już zrobione w 50% - waliłem się z tym wczoraj w robocie do 2 w nocy !!! No i dzisiaj też coś czuję że długo posiedzę. Położyłem szpachlę i dziś muszę jeszcze pomalować, żeby jutro na wieczór pociągnąc 2 raz a w sobotę wykończyć. Na same materiały wywaliłem 70 zł, także byłbym wdzięczny o wspomożenie dla chętnych :) Postaram się jeszcze dzisiaj skończyć maszt na flagę regionalną.

Może ma ktoś składany stolik to byśmy sobie postawili przy grillu - zawsze to lepiej jak talerzyki stoją na stoliku :D No niestety ja nie posiadam takiego.

Kontaktowałem się dzisiaj z Pawłem odnośnie koszulek - niestety będą dopiero w sobotę po południu. No ale lepiej tak niż wcale ...

 

Aaaa zapomniałem dopisać - pogoda zapowiada się dupiata !!!

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolik może znajdę u siebie :)

Na imprezę zabieram wszystkie wlepy jakie mam więc jak ktoś będzie w potrzebie to śmiało :)

 

#EDIT:

A u mnie z przygotowaniami słabo, nie udało mi się lakieru poprawić przed imprezą :| trudno się mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic nie robione przy aucie, jedynie co to trochę je odkurzyłem. W niedzielę będzie jeszcze tylko szybkie mycie i już.

Nie wiecie co się dzieje z Sahenem ? W ogóle ostatnio się nie odzywa, wie ktoś czy wybiera się On na zlot ? Jutro chyba przedzwonię do Niego, zobaczymy co powie ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logiczne ze badziewiasta pogoda...bo najlepsza jest wrecz zawsze gdy mam zmiane na 14 caly tydzien ;p Padac tez będzie ... bo jak myje auto to zawsze po ponad 24h pada deszcz :noniebardzo ok dzieki wielkie, oddam w nd ew w sb jak potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie będę autem. do zobaczenia w niedzielę pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności