Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy się przygotowuję patrzę , no i dobrze :) ale niestety ja pewnie swojego planu nie wykonam bo miałem ogarnąć blacharkę ale jak na razie brak funduszy ... Oczywiście musiałem trochę zaspać i nawet flagi nie mam ogarniętej a szkoda (no chyba że ktoś ma jakąś na zbyciu ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że najlepiej zrobić składkę :) najlepiej będzie :) takie moje zdanie. i piwka kupić i malina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spocik w sobotę może być najlepiej po południu albo wieczorem to się konkretniej dogada do grilla węgiel wezmę z pracy tani i dobry,a na miejsce na zdjęcie to zabardzo nie ma gdzie jest boczna droga asfaltowa nikt nie jeździ z jurowiec w stronę białego obok obwodnicy można na mapce w necie zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

endriu - damy radę ze zdjęciem pod Wikingiem - jakoś się ustawimy a jak nie wyda to zrobimy grupowe jak w zeszłym roku. Odnoiśnie mini spotu, to w którą sobotę chcecie się spotkać w tą, czy przed samym spotem ??

 

P.s. zaktualizowałem info dotyczące Rozpoczęcia sezonu na pierwszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje w tą i w następną jak woli większość ja się dopasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co-gdzie-jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ten weekend odpadam(święta) a w następny niewiem o której będe w białym ale powinienem się wyrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoda.jpg

 

Zapowiada się nieźle ... jakby przeskoczyło z poniedziałku na niedzielę to byłoby perfect !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuję spocik w następną sobotę :) akurat będę miał weekend wolny :) Co do zakupów na grilla najlepiej zrobić zrzutkę i niech jedna osoba zrobi zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście myślę, żeby spot zrobić 11.05 w sobotę przed Rozpoczęciem Sezonu, z tego względu, że będą już gotowe koszulki to przynajmniej cześć osób odbierze. No i oczywiście zrobimy zrzutę i ustalimy szczegóły. To będzie chyba najlepsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pasuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - potrzebna osoba/osoby, które pomogą przy organizacji cyt. MalinyVAG:

 

 

"...Witam jako że dużo osób się deklarowało z pomocą szukamy chętnych do pomocy na placu z ustawianiem samochodów i ogarnięciem ogólnego chaosu jaki powstanie na placu :)kilku ochotników pojedzie z organizatorami do Nadawek aby ustalić jak zagospodarować miejsce na placu :D chętnych prosił bym o przybycie osobiście na niedzielne spotkanie o godz. 19 prawdopodobnie na parkingu Galerii Białej..."

 

Kto się deklaruje od nas bo ja się ze wszystkim sam nie wyrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego miejsca to ja napewno będę i jak coś to po ile zrzuta na tego grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul, daj linka do stronki co sprawdzasz pogodę :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tego miejsca to ja napewno będę i jak coś to po ile zrzuta na tego grila

 

W zależności kto ile zje :) a tak serio to trzeba policzyć ilu jest chętnych na grilla i ustalić co będziemy jeść, czy kiełbaski czy coś więcej. Moja żona mówi, że jak się złożymy na jedzenie to może zrobić szaszłyki ze swojej strony z piersi kurczaka z cebulką, pieczarkami i papryką. Musimy ustalić średnią porcję na jednego osobnika. Chociaż moja żona mówi, że to drogo wyjdzie, bo do szaszłyka pierś z kurczaka, i pieczarki podbijają cenę. Chyba, że zostaniemy przy samych kiełbaskach z ketchupem, musztardą, bułeczkami i napojem ew. browarkiem.

 

Temat można rozwijać włącznie z OT :)

 

Kamyk łap pogodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zes dało pogode. allegro wskakuje. hhaa:sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie gołe panienki :) już poprawiwszy :P A ty Pawełek będziesz oczywiście na otwarciu sezonu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co wymyślać kiełbasa i popychacz powinny wystarczyć liczy się towarzystwo będzie szybko tanio i łatwo tak myślę.

 

---------- Dodano o 20:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:33 ----------

 

każdy może dodać coś od siebie i będzie git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie :) Kiełbachę, buły, coś do posmarowania i napitek kupimy standardowo.

Ciężko mi powiedzieć kto ile zje ale żeby rozdmuchać temat to podam przykład a wy poprawiajcie:

 

Porcja na jednego osobnika w przeciągu 7 godzin na moim przykładzie:

- 5 kiełbasek (10 cm)

- 5 bułeczek

- 1 napój 1,5L

- 1/3 dużej butli ketchupu ew. musztardy

- browary we własnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności