Skocz do zawartości
cinul

Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 2o13

Rekomendowane odpowiedzi

To taka prośba w imieniu moim i ludzi z poza Białego, jak już będzie ustalone miejsce fotki to przynajmniej ulicę podać proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może pod kościołem tu gdzie się spotykaliśmy jak jechaliśmy do tykocina , tam jest sporo miejsca. a później pojedziemy pod wiking żeby już stamtąd wjechać całą szajką

 

bo co jechać na krywlany i tam robić to zdjęcie ???

 

Pomysł dobry, z tymże za dużo kręcenia będzie na tyle aut, trzeba gdzieś przy wylocie na Augustów pokombinować. Ja jeszcze pomyślę ....

 

 

To taka prośba w imieniu moim i ludzi z poza Białego, jak już będzie ustalone miejsce fotki to przynajmniej ulicę podać proszę

 

Będzie wszystko razem z dokładną mapką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka uprana, leży sobie spokojnie w szafie i czeka na 12 maja. Trzeba jeszcze będzie tylko uprać flagę "klubową".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam trochę więcej do roboty:

 

1. Moja koszulka się jeszcze drukuje

2. Flagi niebawem będą prane

3. Zrobić maszt 3-4 metrowy na flagę regionalną ( w tym roku pniemy się w górę a nie na antenach od CB)

4. Zaprojektować logo stojące (napis właśnie przyszedł w paczuszce)

- wyciąć logo

- złożyć do kupy

- pomalować w barwy forumowe

5. Ogarnąć samochód

- zawieszenie

- oleje i przewody

- aktywny boczek pod wzmak ( w fazie projektu) jak zdążę

- odnowienie stylistyki z polerką lamp i nowym grilem

- wymiana kół na letnie 16 w alu

- przy dobrych wiatrach pranie środka

6. Przygotowanie sprzętu do photo-shootów

7. Zakup browarka na spot :)

 

P.s. może w tym roku zorganizujemy grilla z kiełbaską i browarkiem ?? Z tymże ja nie zabiorę bo mój został nad morzem a poza tym będę miał cały bagażnik gadżetów :P

 

A ... i nawiązując do miejscówki na grupowe zdjęcie z autami to może pomysł eldorado sprzed roku byłby dobrym rozwiązaniem. Mianowicie możemy zgrupować się na Andersa na placu manewrowym nauki jazdy - jest tam sporo miejsca, a później bezpośrednio polecieć do Nadawki pomijając Wikinga.

 

Widok z nieba :)

 

Plac1.jpg

 

Widok z marszu :)

 

Plac2.jpg

 

Co o tym myślicie ??

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Cinul, powoli dasz radę wszystko ogarnąć. Wbrew pozorom jest jeszcze sporo czasu do 12 maja :P .

 

Też miałem coś tam robić przy aucie, w bardzo bliskich planach było przyciemnienie szyb, w dalszych zakup alufelg. Planowałem również przed vagiem dać autko do polerki. Jak zwykle nic z tego nie wyszło :wkurzony. Zawsze znajdą się jakieś niespodziewane i pilne wydatki związane z autem. W tamtym tygodniu musiałem kupić 2 nowe opony, w następnym tygodniu będę musiał kupić 2 następne. Przy okazji wymieniłem przewód hamulcowy długi, zaczynał już poważnie korodować. W między czasie kupiłem bańkę oleju i filtry, jutro się może wreszcie wymieni. Takim oto sposobem przyciemnienie szyb poszło w diabły.

 

Mi tam w sumie to pasuje ta miejscówka :). Trzeba tylko sprawdzić czy przez obecny tam remont jest tam jakiś wjazd. Znając życie to mogli go rozkopać.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obawiam się że wjazd tam może być niemożliwy w chwili obecnej (tam jest remont) a niektórzy na glebie się nie wtoczą przez wykopy... nie lepiej gdzieś na parkingu, gdzie jest dobry dojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a niektórzy na glebie się nie wtoczą przez wykopy...

 

U nas nikt raczej na glebie nie pomyka z tego co kojarzę, prócz Fermona ale on się nie wyrobi z "przeszczepem" no chyba, że Nikoś zdąży VR6 zaszczepić to tak.

 

Pod Biawarem fajna miejscówa, ale tam trzeba będzie krążyć ... Spróbujemy chyba wrócić do starej opcji i pościskać się pod Wikingiem. Ustawi się auta w półokręgu i coś tam się pstryknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po majówce skocze pod uchwyty i sprawdzę jak to wygląda :)

z pod biawaru ciężko będzie dojechać w kupie :) za dużo przerywników w postaci świateł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldorado czemu dużo przerywników jak można w stronę Wawki ruszyć i za makro wbić się na obwodówkę...

Cinul ja pomykam na glebie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pomykam na glebie

 

To czas się w końcu pokazać bo twój identyfikator wala się u mnie już od roku :P

 

czemu dużo przerywników jak można w stronę Wawki ruszyć i za makro wbić się na obwodówkę

 

nie przebijesz się na światłach na obwodówce podczas jednej zmiany jak będzie 15-20 aut, nawet na dwie nie wyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo są jeszcze gorsze światła przy szosie ełckiej bo z krótszym interwałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na andersa bedzie tez ciezko bo tam wszytsko rozkopane wiec to bedzie tez kwas

 

Moj plan tez na razie sie oddala

- nowa folia na szyby (lezy i patrze na nia od ponad tygodnia)

- audio + boczki od b4(2 lata prawie w piwnicy leza)

- polerka

- nowe tuleje belki i cos tam jeszcze sie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe od tylu czasu się mówi o vag'u, a nikt nie zdąrzył ze wszystkim :P W sumie na lotnisku np sporo miejsca na foto ? :marecek

 

No mnie też czeka

- polerka ajj cud nastąpi jak to się uda

- nowy wzmak,bo sub głodny

- gwint... o ile jakiś jełop w księgowości wyśle mi większą wypłatę :doh

- wspomaganie, chinczyk już się napompował

- i grill 'no_name'

ale grilowanie z kielbasami elegancki pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie na lotnisku np sporo miejsca na foto ?

 

Z lotniska to już całkowicie masakra będzie się przebić. Takie foto to okazja raz na rok, bo nigdy nie ma tak że specjalnie do zdjęcia przyjadą koledzy z regionu. Dlatego jakoś się ściśniemy pod Wikingiem :)

 

ale grilowanie z kielbasami elegancki pomysł

 

No to jak ktoś ogarnie temat grilla czy rozejdzie się po kościach. ?? Chłopy więcej wspólnej inicjatywy !!

Jak ktoś zabierze grilla to trzeba jakoś dogadać się ze zrzutką na dziczyznę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak uwazasz, w sumie piastowską i obwodnicą bylo by chyba prosto,ale no to i sporawa droga w sumie hmm zlozenie sie na te węgle mięsa itp to pikus, ale wzięcie grilla hmm moj ma problemy z prostym staniem z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie się przejechać po okolicy i obadać teren z dziesięcin najbliżej więc się przewietrzę może coś się trafi a grilla będę miał z nierdzewki więc spoko.

 

---------- Dodano o 17:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:35 ----------

 

Zaraz wracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mnie na 99% nie będzie, auto dalej w proszku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikoś to wpadaj b5. a grilla ja mogę wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mnie na 99% nie będzie, auto dalej w proszku ...

 

Nie przyjmuję do wiadomości !!!

 

Nie ważne czym, nie ważne jak - ale twoja obecność zawsze jest mile widziana na każdym spocie. Zabieraj rodzinkę i przybywaj, ja w tym roku zabieram też swoją :)

 

Dobra ... skoro grill będzie to trzeba ustalić co kupujemy - czy same kiełbaski, czy jeszcze np. jakąś karkówkę czy boczek. Standardowo chleb, ew. bułeczki, musztarda czy ketchup i coś do picia dla niespożywających alkoholu. W związku z tym należałoby zrobić mini spot w sobotę, zebrać kasę i wyznaczyć ogarniętą osobę aby zrobiła zakupy w niedzielę z rana :)

 

A jeżeli jednak ciężko będzie nam się zorganizować to każdy może wziąć "swój" koszyczek z prowiantem. Grilla zabierze endriu i bufon też niech zabiera. Węgiel to nie problem ja powinienem coś mieć to wezmę a jak nie to się kupi po drodze. Jakie decyzje co do jedzenia Panowie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności